Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én sajnálom Schmitt Pált?

Csak én sajnálom Schmitt Pált?

Figyelt kérdés
Teljesen komolyan gondolom. Nem értem mi ez a felhajtás 2 betű és egy pont miatt. Lejáratnak egy embert a semmiért.
2012. ápr. 1. 17:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

9/9

ment a zöld kéz:)))

2012. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
30%
10. Pontosan ugyanezt gondolom én is.
2012. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
40%
Lehet megint lesz valami megszorítás, és ez volt a gumicsont amin ni emberek rágódunk!
2012. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg nem ő fordította, hanem lefordították neki. Pontosan ezzel takarózik, hogy ő nem tudta, hogy a fordítás szinte szó szerinti és a konzulensei sem szóltak neki. Teljesen nonszensz! "Nem én vagyok a hibás, én csak leadtam amit a kezembe adtak, miért nem szóltak, hogy legalább írjam át egy kicsit?!" Elképesztően hülye.
2012. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ez jött le, hogy elképesztően hülye.

az aznap reggeli rádió nyilatkozata, amiben még nem vették el, de már a szenátus elé terjesztették a véleményt, neki erről az jött le, hogy jajj, de jó, hogy esélyegyenlőség van, és hogy őt most megdícsérték.


mondják neki, hogy fekte, feketem fekete,

erra azt mondja, milyen jó, hogy azt mondjátok, hogy fehér, mert én is úgy gondoltam .....


már az elején látszott, hogy nagy hiba ezt a senkit odarakni

2012. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálod? Én téged sajnállak, hogy ilyen ostoba vagy.
2012. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
85%
Mint embert akár sajnálhatnám is. De talán azt is mérlegelni kéne, hogy egy ember lejárat egy országot a semmiért.. csak odébb kellene állnia.
2012. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Az országot elsősorban azok járatták le, akik ezt az egész ügyet megszellőztették. Sokkal diszkrétebben kellett volna kezelni.
2012. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
nem diszkréten kezelni kellett volna... hanem az ilyen senkit még idöben elásni jo mélyre... most ha szerencsénk van, akinek van egy kis esze ebböl tanul, és még most ellép a süllyesztöbe ha ilyet csinált. de nem, csak nyalják egymás seggét, meg védik. csodálatos.
2012. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Aki k*rvának áll, az ne csodálkozzon, ha megb*sszák.
2012. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!