Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én sajnálom Schmitt Pált?

Csak én sajnálom Schmitt Pált?

Figyelt kérdés
Teljesen komolyan gondolom. Nem értem mi ez a felhajtás 2 betű és egy pont miatt. Lejáratnak egy embert a semmiért.
2012. ápr. 1. 17:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
nekem is majd megszakad a szívem, ha szegény palibára gondolok....;)
2012. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem a két betű, hanem annak a jogosulatlan -csalással történt- megszerzése miatt. Egy Köztársasági Elnöknek feddhetetlennek kell/ene/ lennie!
2012. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de azért a két betű és egy pont miatt mások rengeteget szenvednek meg, Schmitt pedig nemes egyszerűséggel összecsalta. Ilyen alapon a bankszámládról pár nullát bárki lehúzhatna, mert minek is az oda, az csak két nulla.
2012. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
12%
Én undorodom attól, amit az ellenzék ebben az országban csinál. Kétlem, hogy puszta véletlenségből kezdtek el kutakodni egy lassan 20 évvel ezelőtt írt disszertáció ügyében. Arról nem beszélve, hogy az ember nem szarik a saját fészkébe. De ezeket csak a hatalom és a másik lejáratása érdekli.
2012. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de neked most nem az jön le ebből az egész, hogy pont a palibá az, akit csak a hatalom érdekel? Az egész ország rajta röhög/fogja a fejét/küldi el a búsba, de ő még ezek után is tagadja a nyilvánvalót, vagyis hogy csalt a disszertációjával.
2012. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
Előző,................,valamint........és még ...........!!!!
2012. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Sz1u ***** válasza:
100%
Jól mondod Kérdező! Lejáratnak egy embert a semmiért! Ugyanis az, amit ő férfias munkának nevezett, az egy nagy semmi! Egy lopás...
2012. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%
de, én is nagyon sajnálom. ez becsületes férfi munka volt, ő is megmondta. aztán nézzétek meg, az egész ország ellene van. szegény :(
2012. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

most nem azért, de szó szerint átfordit valamit, állitolag feltüntette a forrást, de b...szameg, ez az érve, h ö feltüntette a forrást??? eszemmegáll.....


aztán azt hazudta együtt dolgozott a bolgár f.szival.... bár állitolag mégsem....


azzal kezdödött, h tagadott.... aztán sorban derült ki, h kb az EGÉSZET összeollozta... aztán kiderült h másolta... mindenki leváltaná..... AZ EGÉSZ VILÁG RAJTUNK RÖHÖG!!! (bár már nem ez az elsö....) aztán kijelenti h nem mond le, ESZE ÁGÁBAN SEM VOLT!! hát bszameg, komolyan, én ennyire még nem b..tam fel az agyam.... palimadár, bohocdoktor.... a helyében én elástam volna magam, nem a becsüeltességemröl szonokolnék az ország elött.... betegesen röhejesen fájdalmas és szánalmas és .... szavakat nem találok, komolyan.... szégyellem h itt élek konkrétan....

2012. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
16%

Mivel kevés a kenyér, több cirkusz kell.

És kinek volt az érdeke ezt megszellőztetni?

A nép meg ezt bekapta horgostól.

2012. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!