Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan vélekedsz a Schmitt-ügy...

Hogyan vélekedsz a Schmitt-ügyről?

Figyelt kérdés

Szerintem a témát senkinek nem kell különösebben ecsetelni... Mit gondoltok, le kellene mondania Schmitt Pálnak, vagy sem? Miért igen, miért nem?


Kort, nemet is légyszi! :)


2012. márc. 31. 22:31
1 2
 1/14 balkalolka ***** válasza:
100%
Már rég le kellett volna mondania, akkor amikor kiderült hogy plagizált. Azóta csak súlyosbította a helyzetet a hazudozásaival. Nem politikai támadás, bármennyire is szeretné a kitartója elhitetni: alapvető erkölcsi elvárás hogy a KE példakép legyen, ebbe pedig nem tartozik bele a csalás és a hazudozás. 37M
2012. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
32%
Szerintem nem kéne a vele kapcsolatos hírekkel tele rakni mindent, még még a csapból is ő folyik amúgy azt sem tudom ki az de ez már kezd idegesíteni.
2012. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2-es: Akkor tévedtem:D


Schmitt Pál Mo. köztársasági elnöke, akinek az 1992-es kisdoktori dolgozatáról kiderült, hogy kb 90%-ban plagizált másolat. Ebből van most nagy botrány.

2012. márc. 31. 22:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem kellett volna (trónra kerülnie) kinevezni köztársasági elnöknek és akkor nem lenne most ebből balhé. Most komolyan, mi van ebben az emberben ami alkalmassá tesz valaki ezen poszt betöltésére? Oké, mindenki tudja hogy semmi és csak egy bábú a faszi, de ezzel csak az országunkat járatják le mások előtt akik oda ültették.
2012. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pontosan így gondolom én is... ezzel sajna úgy tűnik, hogy kis országunk respektjének utolsó morzsái is semmivé lettek :(
2012. márc. 31. 22:46
 6/14 anonim válasza:
67%
Azthittem hogy Orbán Viktor az elnök O.o
2012. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 tetris ***** válasza:
49%
Azt mondta az előbb a Papa, aki ugyebár rettenetesen, borzalmasan okos, hogy a Schmitt nem tett semmi rosszat, mivel 20 évvel ezelőtt az a dolgozat még megfelelt a normáknak. Ma már nem felelne meg, de ez attól még nem teszi érvénytelenné. És még azt is mondta ez a nagyokos Papa, hogy csak azért van az egész, mert támadják a szegény Schmittet a balosok, és csak fogást kerestek rajta.
2012. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
UNOOOM! 43 FFI.
2012. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Király kis ország ez a Magyarország :-) van egy hazug miniszterelnökünk, van egy idióta pénzügyminiszterünk, és van egy pitiáner csaló köztársasági elnökünk. Hát szégyenteljes egy banda vezeti ezt az országot.Csoda hogy egyre lejjebb és lejjebb süllyedünk? Nos fideszre szavazók látjátok már kiket szabadítottatok rá az Országra??!!
2012. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tetris ***** válasza:
6%

Én még mindig rájuk szavaznék. Igenis azt teszik, ami az ország számára a legjobb. Sajnos a mai gazdasági helyzetben a sok rossz lehetőség közül kell kiválasztaniuk a legkevésbé rosszat. És akár tetszik, akár nem, igenis az mszp 8 éves uralmának örökségét nyögjük még mindig. Orbán pedig normális mininiszterelnök róla senki nem mondhatja, hogy szétlopta az országot. Ezzel ellentétben ugye a Gyurcsány-Kóka-Bajnai-Veres-féle emberkékről mindez nem mondható el. Úgyhogy duguljatok már el károgó varjak, és hagyjátok már végre békén a Fideszt.

Náluk jobban ti se tudnátok az ország élére. Akkor meg minek hőzöngtök? Menjetek már végre aludni! Holnapra biztos jobban lesztek!

2012. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!