Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan vélekedsz a Schmitt-ügy...

Hogyan vélekedsz a Schmitt-ügyről?

Figyelt kérdés

Szerintem a témát senkinek nem kell különösebben ecsetelni... Mit gondoltok, le kellene mondania Schmitt Pálnak, vagy sem? Miért igen, miért nem?


Kort, nemet is légyszi! :)


2012. márc. 31. 22:31
1 2
 11/14 Sz1u ***** válasza:
100%

- Hát az, aki a magyar nyelv megőrzője (vagy védelmezője, ill. ilyesmi) akar lenni, az legalább tudjon (viszonylagosan) helyesen írni. Bakker "áLamfő, áLomásán".

- Hát az ,aki a kormány motorja akar lenni (ergo mindent aláír)

- Hát az, aki a doktoriját is fedetlen (ez volna a feddhetelen ellentéte?), ráadásul még hazudik is az arányokat tekintve...


...annak le kellene mondania!


50/F

2012. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

tetris

-Szerintem neked kéne bedugulni ezzel a dumával,amit löksz öregem.

",,,róla senki nem mondhatja,hogy szétlopta az országot"


-Nyugtával a napot...ez majd akkor fog kiderülni ha végre eltakarodik a haverjaival együtt.Majd akkor fog felszínre kerülni minden amit ma még csend ölel.Egyébként ha jobban tájékozódnál,olvasgatnál tudhatnád,hogy mi pénzt pazarol el a kormány tök felesleges dolgokra,ellenőrizetlenül.Szerinted ezekből a sok-sok milliárdokból mennyi megy privátba?

2012. ápr. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én Schmitt Pált azóta rühellem, hogy egyetlen másodpercig nem állt ki a magyar sportolók mellett, mikor azokat doppingolással vádolták - amire azóta sincs bizonyíték. De neki inkább tövig be kellett nyalnia. Ha ennyire érdekli a nemzetközi közvélemény, akkor most is érdekelje, és mondjon le! A KE-nek - ahogy azt előttem írták már - gáncs nélküli embernek kell lennie; egy ilyen dolog kimeríti a csalás fogalmát. Emberek sok energiát és pénzt fektetnek a doktorijuk megszerzésére. Nem fair velük szemben sem. Pénzt mondjuk valószínűleg ő sem sajnált az ügyre, mert van rá egy fogadásom, hogy nem ő írta. Akkor milyen jogon büntetik azokat, akik a piacon vesznek diplomát?

Valami még nem hagy nyugodni: szerintem egy PHD dolgozatot nem csak úgy megír az ember. Doktori iskolába jár két évet minimum, publikál, oktat, stb. Az ember nem csak bemegy az utcáról, hogy "Szevasztok! Írtam egy doktorit. Majd megvédeném a jövő hónapban, ha van időtök".

2012. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Arra próbáltam utalni, hogy Schmitt kijelentette, most majd ír egy PHD dolgozatot, mintha az csak azon múlna, hogy az ember bevonszolja-e a seggét az aktuális tanszékre egy szépen bekötött, vastag paksamétával...
2012. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!