Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók, Schmittnek...

Fidesz szavazók, Schmittnek mennie kell szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fideszes vagyok, bár még nem döntöttem hogy rájuk szavazok-e megint mert nem vagyok elégedett.Szerintem sokkal jobb lett volna ha lemond, ez nagyon kínos főleg külföldön lesz az, ezután nem lehet elküldeni sehova.
2012. ápr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én meg már eldöntöttem, hogy legközelebb nem fogok rájuk szavazni. Schmitt azt állítja, soha nem csal 1992-ben. Ezzel szerintem hülyének nézi az embereket, mert az, aki a disszertációjának a 95%-át egy más szerzőtől vette át, az nyilvánvalóan csalt.
2012. ápr. 1. 09:38
 3/10 A kérdező kommentje:
*soha nem csalt, 1992-ben sem
2012. ápr. 1. 09:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is rájuk szavaztam, de a következőnél senkire nem fogok, mert rakás sz*r az egész ahogy van és csak üzlet, a hülye emberek meg ölik egymást ezen hogy ez a jobb vagy az holott ezek a nagy ellentétek konkrétan mesterségesek...A kérdésedre válaszolva szerintem ez undorító simán le kéne mondania, ezzel mindenkit leéget aki tanul, jelenleg egyetemista vagyok, de ez szánalmas hogy egy ilyen magas szinten lévő ember így jutott a Dr címhez, valamint ez az egész a tanulás meggyalázása és az ország újabb égetése
2012. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Lehetünk elégedetlenek, de mégis milyen alternatívát láttok ennél jobbat? DK MSZP - ott vannak csak igazán inkompetens emberek, volt rá 8 évük úgy csinálni, mintha tudnának is valamit, de ez se ment nekik. Válság nélkül növelték az államadósságot és deficitet, semmi strukturális ésszerű reform, mutyi meg a mostaninál is fényévekkel nagyobb volt. LMP meg van olyan rossz mint az SZDSZ a megélhetési bűnözőikkel, ha már tőlük ered ez a gyöngyszem, had viseljék. Jobbik? Járható út lenne?


Schmittnek mennie kellene, de ugye azzal beismerné, hogy csalt, de szerinte nem volt csalás. Nekem is fura, hogy mi lehetett férfimunka neki ebben, mert igaz 200 oldal fordítása nem kis munka, de nem erről kellene, hogy szóljon egy doktori disszertáció. Még ha jóhiszeműen járt tilosban, akkor is vannak következmények. Az is lehet, hogy a doktorik, sőt a diplomák 30%-át el lehetne venni ilyen alapon, de akkor vegyék is el ezek után.

2012. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha Pali el is megy, úgyis tesznek a helyére egy másik bábot. Viszont a pártnak jobbat tenne, ha nem lenne ekkora feszültség.
2012. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 yossarian44 ***** válasza:
100%

Én szintén Fideszre szavaztam, és biztosan nem rájuk fogok '14-ben.


Nekem az a véleményem, hogy Magyarországról nyugatabbra nem lenne kérdés Schmitt lemondása. Csak otthon lehetséges az, hogy egy politikus így leégesse magát, az országát, az országa oktatási rendszerét, és a szakmáját, és ezután még röhögve hivatalban is maradhasson.


Orbán pedig támogatja Schmittet, mert nehezen talál a köztársasági elnök pozíciójára olyan embert, aki ilyen szolgai alázattal helyezi a Fidesz érdekeit az ország érdekei elé.

2012. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tenné, ha lemondana, és a Fidesznek is jót tenne, ha egy nemzetközi téren is elismert tekintélyt tenne elnökké, például Sólyom Lászlót vagy Pozsgay Imrét a konszolidációs politika jegyében.

A Fidesz ellenesek helyében pedig örülnék, hogy hatalomban marad Schmitt, mert jó támadási felületet biztosít, ugyanúgy mint a Fidesznek Gyurcsány ténykedése a másik oldalon.

Szóval a Fidesz érdeke az lenne, hogy Schmitt mielőbb lemondjon.

2012. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De az igaz, hogy ezt a Fidesz nem döntheti el, ezt magának az elnöknek kell eldöntenie.
2012. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 escrogar ***** válasza:
Fideszes vagyok, jelenlegi állás szerint is rájuk fogok szavazni. Schmittnek le kell mondania. Nem azért, mert elvették a kisdoktoriját, hanem mert (még ha jóhiszemű módon is) áthágta a szabályokat.
2012. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!