Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Testnevelési Egyetemet...

A Testnevelési Egyetemet mikor szervezik át vagy szüntetik meg?

Figyelt kérdés
Egy ilyen gagyi egyetemet minek működtetni az adófizetők pénzén, hiszen az intézmény nem figyelmeztette Schmitt Pált időben kisdoktorijában előforduló hibákra.
2012. márc. 28. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

1999-ben megszűnt, legalább megnézhetted volna.

A Semmelweis Egyetem Testnevelési Kara vette át a feladatait.

2012. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

# 1- köszönöm.


Javítok:


A Semmelweis Egyetem Testnevelési Karát mikor szervezik át vagy szüntetik meg?


(Egy ilyen egyetem gagyi karát minek működtetni az adófizetők pénzén, hiszen az intézmény nem figyelmeztette Schmitt Pált időben kisdoktorijában előforduló hibákra.)

2012. márc. 28. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Sosem!

Tudod miért? Mert az tanulókig "akik miatt fenntartják" ez nem jut el, ha meg eljut azt sem tudja ki az a Schmitt Pál.


És mivel nem tudják ki az a Schmitt Pál, és mit is jelent ez az ügy, így sz@rik bele, és jelentkezik rá.

.

Tudod ebből az ügyből mi fog megmaradni?

Volt egy bolgár aki egy német kisdoktoriát lemásolta!

Illetve ha majd te vagy a gyereked jelentkezik mint tudós külföldön, vagy mezei diplomásként, akkor majd felveszik az ukránt meg a románt mert itt már akkor minden diploma gyanús lesz!

2012. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdés a második formájában értelmetlen, az eredeti provokatív jellege mellett pedig még inkább az. Semmi közük a jelenlegi Schmitt-ügyhöz. Egyébként tudod egyáltalán, hogy mivel foglalkoznak egy ilyen helyen?
2012. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gagyi egyetem? Ülj le fiam egyes! Szánalmas hogy ebből vonsz le következtetést. Jelentkezz és nyomd végig, aztán majd rájössz hogy mennyire "gagyi egyetem"...legjobb suli! (Y)
2013. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!