Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tulajdonképpen milyen egyeteme...

Tulajdonképpen milyen egyetemet végzett dr. (? ) Schmitt Pál?

Figyelt kérdés
Hol szerzett diplomát? Esetleg többet is?
2012. márc. 27. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Tulajdonképpen nem tudni: XD
2012. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Talpas mackóst, amit seggel kellett leülni.
2012. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Andizsuzsi ***** válasza:
80%
Közgazdaságit. De a doktoriját a Testnevelési Főiskolán szerezte.
2012. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ráérzett a kérdésem ki nem mondott részére, mert ezeket az életrajzi adatokat eddig is ismertem, csak ki akartam ugrasztani a nyulat a bokorból:

AZ HOGY LEHET?

Jómagam főiskolát végeztem, de/így nem doktorálhatnék még az ugyanazon a szakterületen magasabb szintű képzést nyújtó egyetemen sem, hát még teljesen idegen témában!

Mellesleg Pali "bátyánk" sokkal korábbi életrajzában az szerepel, hogy Kereskedelmi és Vendéglátóipari Főiskolát végzett. Úgy látszik ez, később nem volt olyan előkelő.

2012. márc. 27. 14:26
 5/13 Andizsuzsi ***** válasza:
92%
Lehet, hogy a főiskola után végezte az egyetemet, ezt nem tudom. Akkoriban lehetett un. kisdoktori címet szerezni bármilyen témában, ez nem számít tudományos fokozatnak. Amikor az PhD fokozatot bevezették, akkor a nagydoktori, ill. kandidátusi fokozatot autómatikusan átváltották PhD-ra, a kisdoktorikat pedig lehetett megvizsgáltatni, hogy megfelelnek-e. Ami érdekesebb, hogy az Europai Parlament honlapján viszont mint PhD szerepel. Mert bőr az van...
2012. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Lehet a végén kiderül,hogy nőgyógyász? :XD
2012. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként már mindegy.Ugy is nagyon lealázta magát.Bár régen tényleg az elit sportolóktól megkérdezték, hogy milyen diplomát szeretne. Evvel honorálták az ország hírnevéért vállalt fáradozásait",mig mások gürcöltek . SP már a hazudóversenyen is bajnok lett.
2012. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Semilyet.
2012. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez már lejárt lemez. Engem sokkal jobban érdekel Fletócska este. Neki egyáltalán van diplomája?
2012. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Gyurcsány Ferenc a tanárképzőn a "Balaton-felvidéki szőlészet-borászatról" címen írt szakdolgozatot. Lárifári. Na de tegyük fel hogy így van. Mi köze ennek egy pedagógus szakmájához?:)))
2012. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!