Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják sokan, hogy a...

Miért gondolják sokan, hogy a mai ünnep csupán egy megemlékezés kell, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Ha én harcolok valamiért, úgy ahogy azt anno a 48-asok tették, akkor igazán nem szeretném, hogy halálom után, csak megemlékeznének arról, hogy mit is tettem, hanem szeretném ha tovább vinnék azt, amiért harcoltam.

Tehát kell, hogy legyen napi politikai színezete is, hiszen amit ők elértek, az nem egy múzeumban kiállított tárgy, hanem egy eszme, ami tovább kell, hogy éljen.


2012. márc. 15. 14:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ugyan már, ez csak "jól hangzó (uszító!) szöveg", hogy emberek egymásnak uszítása. Egyáltalán nem uszítok és én is ünneplek.

Kicsit gondolkodj már el rajta, hogy miről beszélünk, ne csak az általad hangzatosnak talált mondatokat ismételgesd.

2012. márc. 16. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!