Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem történt meg a...

Miért nem történt meg a beígért elszámoltatás? Egy szemkilövető sincs még börtönben?

Figyelt kérdés

A Fidesz jól beetette a népet, hogy lesz majd ám itt elszámoltatás, meg 2006 szemkilövői és szemkilövetői nem úszhatják meg a felelősségre vonást. Egy sün és vezető sem került börtönbe! Hanem ezek a rendőri vezetők állami pozíciókat töltenek be a mai napig is. És Pintér legjobb spanja meg a Gergényi.


A másik, ami röhej, és amiről az index is írt a héten, hogy Magyarországon minden tudósításban kockafejű rendőröket lehet csak ábrázolni, mert hogy az ő személyiségi jogaikat sérti, ha az arcuk megjelenne egy-egy képen vagy videó összeállításban. Még egy ilyen hülye ország nincs, ahol minden rendőr fejét ki kell pixelezni. Erre mit csinál a Fidesz? Rátesz még egy lapáttal, és még szigorúbbá teszi a törvényt ezzel kapcsolatosan.


Lesz ebben az országban valaha is igazi rendszerváltás, vagy tényleg jobb innen elmenekülni, ebből az élhetetlen kócerájból?


2012. márc. 11. 20:58
1 2 3 4
 31/38 bumbi02 ***** válasza:
64%

Nem hinném, hogy így, kollektíve bármelyik felet kéne védeni! Vannak mind a két oldalon áldozatok és bűnösök is, nem kevesen.



Kicsit vitatnám..

Az egyik fél önként ott maradt, randalírozni, törni zúzni, őket szerintem kollektíven hívhatjuk csürhének, vagy foci huligánoknak.

A másik fél a rendőrség, akik közt biztos voltak túlkapások. Csak hogy ez a fél nem önként ment oda, és nem lehet "rendőrterrorral" fémjelezni a rendfenntartást, azért mert volt 1-2 agresszívabb rendőr. (mert volt)


Persze mindkét oldalon voltak áldozatok, és elkövetők. De az egyik oldal önként választotta hogy odamegy, sőt, az egész konfliktust ők kezdték, a másikat meg odarendelték.



Melyikőtők az, aki ha azt látná hogy egy 19-20 éves suhanc, kővel, vagy akármivel úgy megdobja a haverotokat, hogy annak eltörik a bokája, majd ezek után sikerülne elkapnod, nem sózna egy nagyot a bordái közé? Főleg ha még közben épp a felmenőidet szidja.. Törvények szerint nem jogos, de jogosnak jogos.



Igazából az a felháborító hogy a rendőrök ellen folyik eljárás, rendőrterrorként van emlegetve, és majdhogynem hősök azok akik ott voltak..

A hősök általában bátrak. Aki bátor az meg vállalja a tetteiért a következményeket. Nem pedig sír h nem is csináááátaaaam semmit.



Mr Paranoia. A bérkommentelés egyelőre hozzád közelebb áll mint hozzám, mert még saját gondolataidból egyet se hallottunk, csak az aktuális párt ideológiát halljuk rajtad keresztül. Már túl is vagyok azon hogy a Jobbik mellett mondj egy érvet.. AKÁRMI mellett írj egy SAJÁT érvet.. Eddig mindig elkerülted egy személyeskedő hozzászólással a választ, de kezded magadat égetni....

2012. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

A legközelebb távcsöves puskát kell adni egy két rendőrnek,és csak azt kell lelőni aki dobál.Nincs verés.

A összes kárt meg ráverném arra aki a rendezvényt szervezte.

Akiknek összetörték felgyújtották a kocsiját azt valaki kifizette nekik?

2012. márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 bumbi02 ***** válasza:
64%
Dehogyis, azt a kocsit/kocsikat a hazaérdekében gyújtották fel:))
2012. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
De az is lehet hogy a rendőrök gyújtották fel.
2012. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Hát, bumbika, azért nem csak a randalírozók kaptak, hanem pl. olyan is kapott egy gumilövedéket, aki kijött a metrómegállóból, tehát még ideje sem volt randalírozni (tudom, tudom, bűnmegelőzés.. :D). De még tudnék párat sorolni, ahol voltam szakmai gyakorlaton (BKÜ), ott azért nem keveset foglalkoztak ezzel az üggyel, és azért nem kevés tiszthelyettes ellen fognak majd vádat emelni, igencsak megalapozott gyanúval. Azért én nem védeném őket


Persze én a randalírozókat sem szeretném védeni, elég nagy kárt okoztak, és bizony törtek el a "rendőrterrorista" oldalon láb és térd (mivel a pajzsokkal a fejüket és a törzsüket védték, ezért logikusan a rendőrök lábait kezdték el téglával dobálni/ütni, azóta már lábon is van védőfelszerelés - bár csodálkozom, hogy akkor miért nem volt).

2012. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne, hogy ha mindenki a politikusokra haragudott, akkor a "szabadságharcosok" miért nem Feri házát szedték szét? Miért nem a parlamentbe törtek be és verték agyon őket? Sántít azé' ez nekem...



Metróból meg nem mehetett ki senki gumilövedékbe, ez egy k.rva nagy kamu. Tekintettel arra, hogy lezárták őket. Tudom, mivel melóból tartottam hazafele és több helyeb se álltunk meg. (nah ez az egyetlen dolog ami miatt hálás voltam a csőcseléknek, gyorsjárat lett a metróból)

2012. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nem kamu, vannak róla bizonyítékok... Ráadásul a kettes metró délután még megállt a Kossuth téren, késő délután, estefelé nem állt meg ott + a Deák Ferenc téren sem (ha jól emlékszem, a jelentésben az állt, hogy 17:30-ig megállt mindenhol a METRO, de lehet, hogy csal az emlékezetem, és 17:00 volt leírva).
2012. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"Mr.Paranoia válasza:


Igen, és ezt a baromságot sem a szenny média verted a fejedbe, mert ott voltál..."


Ugyan nem engem szólítottál meg, de azért leírom, hogy én ott voltam, a Párizsi udvarban dolgoztam, és láttam a békés tüntetőidet barikádot építeni, gyújtogatni.

2012. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!