Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem történt meg a...

Miért nem történt meg a beígért elszámoltatás? Egy szemkilövető sincs még börtönben?

Figyelt kérdés

A Fidesz jól beetette a népet, hogy lesz majd ám itt elszámoltatás, meg 2006 szemkilövői és szemkilövetői nem úszhatják meg a felelősségre vonást. Egy sün és vezető sem került börtönbe! Hanem ezek a rendőri vezetők állami pozíciókat töltenek be a mai napig is. És Pintér legjobb spanja meg a Gergényi.


A másik, ami röhej, és amiről az index is írt a héten, hogy Magyarországon minden tudósításban kockafejű rendőröket lehet csak ábrázolni, mert hogy az ő személyiségi jogaikat sérti, ha az arcuk megjelenne egy-egy képen vagy videó összeállításban. Még egy ilyen hülye ország nincs, ahol minden rendőr fejét ki kell pixelezni. Erre mit csinál a Fidesz? Rátesz még egy lapáttal, és még szigorúbbá teszi a törvényt ezzel kapcsolatosan.


Lesz ebben az országban valaha is igazi rendszerváltás, vagy tényleg jobb innen elmenekülni, ebből az élhetetlen kócerájból?


2012. márc. 11. 20:58
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
8%
Érvre szoktak érvvel válaszolni, nem valótlan agymenésre.
2012. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Problem2 ***** válasza:
9%
Bumbi02:Bocs a személyeskedés miatt ,elnézést kérek ,néha tényleg elpattan a cérna.Mint ahogy ebben a témában is ,mert hihetetlen ,hogy nem lehet elszámoltatni a felelősöket ,bizony lenne pár rendőr ,amely megérdemelné a börtönt.Gergényi is kaphatna.Gyurcsány meg életfogytiglant kaphatna már végre ,vállalnia kell a felelősséget!
2012. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
2012. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 bumbi02 ***** válasza:
39%

Milyen váddal kaphatnának ők akármilyen börtönbüntetést is?


Aznap kiment a csürhe az utcára, szétszedte belvárost, majd megsértődött azon hogy a rendőrség visszaütött.. MÉgis zerintetek, mit kellett volna tennie a rendőrségnek?


Idézném az Állam weberi definicióját:

az a szervezet amely rendelkezik „a fizikai erő legitim használatának monopóliumával egy adott területen belül”, amely tartalmazhatja a fegyveres erőket, társadalmi szolgáltatásokat, állami bürokráciát, bíróságokat és a rendőrséget.


Többszöri rendőri felszólítás ellenére se hagyták el a területet. SŐt rátámadtak sokan a rendőrökre. Súlyos 8 napon túli testisértés.. Hivatalos személy elleni erőszak... Garázdaság.. Polgári engedetlenség.. Nem vagyok jogász, de sztem egy büntetőjogot tanuló HALLGATÓ is fejenként 5 vádat tudna felhozni, amit bizonyítani is lehetne az ott lévő csőcselékre..

2012. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 bumbi02 ***** válasza:
52%

Mit szólok ehhez?


1. A zene egyből rossz választás, semmi köze nincs a témához. Ha téma független választotta a "szerző" akkor meg egyszerűen kár elrontani a jó zenét egy ilyen videóval

2. A videó apró összevágásokból áll. Ha én megrugdosnálak, majd utána videót csinálnék arról hogy te hogy ütöttél vissza, akkor ki lenne a videó alapján a gonosz? persze hogy te. pedig én kezdtem.



Azt nem értem hogy mindig a tényekre hivatkozol, hogy tényeket hozzunk.


Mik a tények? Az hogy nem a rendőrség kezdte az egészet. A rendőrség csak visszaütött.

Csak hogy ők jogosan ütöttek vissza.


A zavargások idején közel 400 rendőr (ha jól tudom 399) sérült meg.

Agyrázkódás, bokatörés, leszakadt ujj, vérző fejseb, könnygáz "sérülés".. Több hónapig kezelték a rendőr szemét, akinek az arcába ment a könnygáz közvetlen közelről (hála egy "hazafinak")...


Ezek az emberek nem önként mentek oda. Őket oda rendelték. Akik keltették a feszültséget, na ők önként mentek oda..


De próbáld beleélni magad annak a nőnek a szerepébe, aki otthon várta a férjét, és nézi a tévét hogy jesszusom, ott van... melyik lehet ő.. remélem nem az akit most fejbe dobtak...

Próbáld beleélni magad annak a kisgyereknek a helyébe aki másnap keresi az apját az anyján hogy hol van, és közli az anya hogy kórházban. Mert leszakadt az ujja, vagy mert eltörték a bokáját...



Lehetne másik oldalról is ugyanezzel előjönni.. de mint mondtam: Ők önként mentek oda. Önként szedték fel az utcakövet, és önként dobálták , támadták meg a rendőröket.



És ezek a rendőrök, akik most ki vannak téve sokak részéről a megvetésnek, ezek egy fitying kárpótlást nem kaptak.

Sőt a mostani kormány még ellenük hangolja a közvéleményt továbbra is. Rendőrterror. Balsai jelentés meg minden hülye fantáziával...


Ezek ellen a rendőrök ellen, akik nélkül valószinüleg lángokban állt volna az MTV székház teljesen, és nem csak a földszintet fosztották volna ki (eltűnt ha jól tudom több számítógép is, illetve a büfét is kifosztották--> szabadságharcosok.. na persze)


Nem hogy kárpótlást nem kaptak.. ELjárás indult sokuk ellen..Undorító. És az is undorító hogy ti még képesek vagytok köpködni rájuk...



Úgyhogy Paranoia, kapd össze magad, és írj legalább 1 normális érvet a Jobbik mellett, ahelyett hogy itt hülyeségeket írogatnál...

Nem vagyok jobbos, de lejáratod a jobboldalt a viselkedéseddel.. Nincs saját véleményed, nincsenek érveid, nem tudsz tényeket felhozni, követed az aktuális trendet (mint a jobbos tizenévesek többsége) , és még hirdeted is az egészet...

2012. márc. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
45%

bumbi02, még szerencse, hogy nem lesz belőled jogász :) Ha láttad volna a felvételeket, akkor enyhén szólva rendőri túlkapásról beszélhetünk, teljesen szakszerűtlenül jártak el, ráadásul több olyan embert fenyítettek meg, akik részesei sem voltak a zavargásoknak, több videó felvétel is van erről, ezek a legnépszerűbb videómegosztó portálokon meg is találhatóak. A szemkilövő rendőr teljesen jogszerűtlenül használta a fegyverét, ő azért elég kemény büntetést fog kapni, ha bíróság bűnösnek fogja találni (vagy egyáltalán megtalálják, mert még a mai napig keresik). És még sorolhatnám tovább...


Azt is aláírom, hogy a rendőrök ellen is történt elég komoly erőszak, többnek is eltörték a lábát/térdét, de őket el is ítélte a bíróság gyorsított eljárásban.



Nem hinném, hogy így, kollektíve bármelyik felet kéne védeni! Vannak mind a két oldalon áldozatok és bűnösök is, nem kevesen.

2012. márc. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
0%

"Miért nem történt meg a beígért elszámoltatás?"


Mert a Fidesz elemi érdeke, hogy pl. Gyurcsány szabadlábon legyen, ezzel megakadályozva egy ütőképes ellenzék kialakulását.


"Egy szemkilövető sincs még börtönben?"


Most hoztak nyilvánosságra egy listát ezekről. Gondolom, már elévültek ezek a cselekmények.


"Lesz ebben az országban valaha is igazi rendszerváltás, vagy tényleg jobb innen elmenekülni, ebből az élhetetlen kócerájból?"


Te minél előbb emigrálj, én maradok.

2012. márc. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
0%

"bumbi02, még szerencse, hogy nem lesz belőled jogász :) "


Reméljük, hogy belőled sem.

2012. márc. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
0%

#19


Hagyjad, ez csak egy bérkommentelő...

2012. márc. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
46%

"Hagyjad, ez csak egy bérkommentelő...

"


Te meg a magyarellenes kuruc.info egyik internetes droidja.

2012. márc. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!