Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem történt meg a...

Miért nem történt meg a beígért elszámoltatás? Egy szemkilövető sincs még börtönben?

Figyelt kérdés

A Fidesz jól beetette a népet, hogy lesz majd ám itt elszámoltatás, meg 2006 szemkilövői és szemkilövetői nem úszhatják meg a felelősségre vonást. Egy sün és vezető sem került börtönbe! Hanem ezek a rendőri vezetők állami pozíciókat töltenek be a mai napig is. És Pintér legjobb spanja meg a Gergényi.


A másik, ami röhej, és amiről az index is írt a héten, hogy Magyarországon minden tudósításban kockafejű rendőröket lehet csak ábrázolni, mert hogy az ő személyiségi jogaikat sérti, ha az arcuk megjelenne egy-egy képen vagy videó összeállításban. Még egy ilyen hülye ország nincs, ahol minden rendőr fejét ki kell pixelezni. Erre mit csinál a Fidesz? Rátesz még egy lapáttal, és még szigorúbbá teszi a törvényt ezzel kapcsolatosan.


Lesz ebben az országban valaha is igazi rendszerváltás, vagy tényleg jobb innen elmenekülni, ebből az élhetetlen kócerájból?


2012. márc. 11. 20:58
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
MR. PARANOIA . Általában egyetértek veled de ez nem az a téma.Az mégsem állapot a 21.században ,hogy ha nem tetszik valami vagy valaki akkor 100-200 elmebeteg "balhégép" elcseszi a többség ünnepét .Ezt azért mondom mert ott voltam, és láttam hogy kik miatt sérültek meg a valóban békés tüntetők. Az szintén igaz ,hogy voltak rendőri túlkapások ,de nem értem hogy miért lenne az a terrorista aki beakarja tartatni a játékszabályokat ?
2012. márc. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%

És ha a randalírozók miatt verik szét a békésen tűntetőket, az már nem is bűn, igaz?

Hallottad azt a telefonbeszélgetést ahol gyurcsány utasította a rendőrterroristákat hogy bármilyen eszközzel, de verjék szét a tüntetéseket? És azt a videót, ahol 2 tucat rendőr rátámad egy emberre, aki békéssen álldogál egy bejárat előtt? Oda mentek, fellökték, és ütötték, rúgták! Őt miért kellett bántani? Vagy ahol az egyik rendőr felvette a macskakövet és odadobta a tűntetökhöz? Egy rendőr hogy engedhet meg ilyet magának? Nem példát kéne mutatnia? Meg akár milyen nagy zűrzavar volt, hogy jön ahhoz egy rendőrterrorista hogy elvegye a másik ember szeme világát? Javíts ki ha tévedek, de egy rendőrnek a rend fenntartás a dolga, nem a még nagyobb zűrzavar keltés!

2012. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
63%
Erre írtam a túlkapásokat. Amiben nagyot hibáztak szerintem az volt ,hogy nem tudták kiemelni a tömegből a szarkeverőket.
2012. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%
Egy állásponton vagyunk, akkor miért vitatkozunk? Úgy gondolom a terrorista szó helyt álló, mivel ártatlan embereket nyomorítottak meg...
2012. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%

Itt egy érdekes videó-összeállítás bumbi gyerek imádott rendőrbűnözőiről:

[link]

2012. márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem ezt a vitát. Aki kiment tüntetni, dobálni, az nyilván számolt a következményekkel. Vagy rongálni azt szabad büntetlenül? A rendőröknek ez a dolguk, rendet tenni. Én senkit nem sajnálok a rendőrdobáló és gyújtogató tüntetők közül.
2012. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
38%

"Nem értem ezt a vitát. Aki kiment tüntetni, dobálni, az nyilván számolt a következményekkel. Vagy rongálni azt szabad büntetlenül? A rendőröknek ez a dolguk, rendet tenni. Én senkit nem sajnálok a rendőrdobáló és gyújtogató tüntetők közül."


Látszik hogy nem érted, mert a randalírozókról nem is volt szó.

2012. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
5%
Pedig az elejétől a randalírozókról van szó. Aki nem akart randalírozni, az időben hazament. Akik maradtak, azokkal szemben lépett fel a rendőrség. És mivel dobáltak, gyújtogattak, barikádot állítottak fel, erőszakot kellett alkalmazni. Nincs ebben semmi különleges.
2012. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
45%
Igen, és ezt a baromságot sem a szenny média verted a fejedbe, mert ott voltál...
2012. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Te ott voltál?

Én ugyan nem, elismerem, de élőben néztem a közvetítést 2006-ban, és csak az alapján nyilatkozom, amit láttam-

2012. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!