Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig tűrünk még?

Meddig tűrünk még?

Figyelt kérdés

[link]


Árúforgalmi lebonyolításból is tanultam még az iskolában, hogy ha lejár a sajt minőség megőrzési dátuma, feldarabolják és befóliázzák. Meg a teszkóban én már vettem olyan ropit, amiben egy meszes spakli volt...


2012. márc. 8. 08:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
És mit szeretnél csinálni, ha nem tűrsz tovább?
2012. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen mindig volt csak régen nem tudta senki!

Mi jóban voltunk a 80-90-es években egy hentessel és sok érdekeset mesélt!

Egyébként ennek lebuktatása rendkívül egyszerű!!!!

Megvesz valaki egy kis húst és bevizsgáltatja! A hipót nem lehet eltávolítani róla teljesen így kimutatható és annyi!

ha meg nem mutatható ki akkor a szervezetbe sem jut be!


Bocsi de az ilyen "valaki névtelenül megsugta" dolog olyan vicces! ma már könnyű bizonyítani és ha akarja valaki simán kiderítheti az igazat...

2012. márc. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
én tudatosan NEM veszek magyar terméket, pedig konzervatív jobboldali vagyok. nekem ne papoljanak a saját ermékeink védelméről, amikor a magyar termékek legnagyobb hányada hánynivaló mocsok, duplaannyiért mint a többi termék, mely külföldről származik. én is vettem magyar almát aminek a dohos penészen kívül nincs más íze, vettem mazsolát teszkóba melyben volt 4-5 nyúlbogyó, a magyar zöldségek, melyek áruházakban kapni meg egyszerűen övön aluliak. meg a csodás magyar felvágottak, magyarázza már meg nekem valaki, hogy hogya lehetséges az, hogy egy magyar felvágottból egy rúd feleannyiba kerül, mint a kutyaszalámiból egy rúd?? hát minek néznek ezek minket?? egyék meg ők, amit tudok megtermelem magamnak, amit meg nem, abból büsukén megveszem a külföldit, mert ez az én pénzem, és nem azért dolgozok ezért a szégyenletesen kevés pénzért, hogy még enni is sz*art egyek, sőt még a mellem is verjem, hogy: DE MAGYAR SZ*RT!!!
2012. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
5%

Engem pisztollyal nem lehetne bevinni a teszkóba.

Csak az alja árú az olcsó, amit soha nem adnék a családomnak. Van egy olyan osztály aki úgy érzi kénytelen odajárni, ha belendülne a gazdaság másnak is ciki lenne bemenni.

2012. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Tescoban sem hiszem , hogy ez egy bevett gyakorlat lenne.

Másrészt viszont ugyanúgy előfordulhat BÁRMELYIK boltban , főként vendéglátóhelyen.

2012. márc. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

mi a gond? én nem szoktam tűrni,ha ilyet találok szépen visszaviszem és kicseréltetem.

miért nem teszi mindenki?

2012. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
És akkor mi van? Az, hogy valaminek lejár a szavatossága köszönőviszonyban sincs azzal, hogy meddig ehető. Van, ami már akkor vacak, mielőtt lejárna, van, ami évekig fogyasztható. A másik az, hogy minek jársz teszkóba? Én nem járok, és isten bizony nem költök többet, vagyha valami drágább, akkor a minősége is annyival jobb. Itt nem tűrűnk, semmit többesszám, te tűrsz, azt is azért, mert lusta vagy kivonszolni a feneked a piacra, meg a termelőhöz, és normális alapanyagot venni!
2012. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Ismét egy kurucinfo által felfújt dolog. Csoda , hogy nem írták oda kiegészítés képen , hogy zsidó hypóval tisztítják a húsokat a direkt erre a célra alkalmazott szlovák cigányok.

A Tescoban állítom , a nagy forgalma miatt , ritkábban fordulhat ez elő , mint Józsi bácsi nép-nemzeti termelői hentesboltjában !

2012. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Minek mész a tescóba, te nagy magyar? Azok nem járnak multikba. Nem szégyenled magad?
2012. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Meg a teszkóban én már vettem olyan ropit, amiben egy meszes spakli volt"


Az jó , egy spakli egy ropi áráért.... Nem rossz befektetés . :D

2012. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!