Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig tűrünk még?

Meddig tűrünk még?

Figyelt kérdés

[link]


Árúforgalmi lebonyolításból is tanultam még az iskolában, hogy ha lejár a sajt minőség megőrzési dátuma, feldarabolják és befóliázzák. Meg a teszkóban én már vettem olyan ropit, amiben egy meszes spakli volt...


2012. márc. 8. 08:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

[link]


Na tessék, erről beszélek.

2012. márc. 8. 13:58
 12/20 anonim ***** válasza:
49%
A jobbérzésű emberek leszarják a kurucinfo rágalomhadjáratait...
2012. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az új linken csak hibaüzenet van.
2012. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

[link]


Hírtv-set bocs.

2012. márc. 8. 14:28
 15/20 anonim ***** válasza:

Megnyitottam. A fejléc megvan, a cikk helyett pedig ez: "A kért oldal nem található"

Semmi videó nincs. És ne idiótázz, én sem mondtam rád semmit.

2012. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#12-nek mondtam.
2012. márc. 8. 14:30
 17/20 anonim ***** válasza:

Kedves paranoid barátom!


A nyolcvanas években dolgoztam az akkor még KÖZÉRTnél, gondolom te is tudod, hogy nem multi. és főleg nem külföldi cég volt, na ott voltak érdekes dolgok.

Sós vízzel áztattuk a párizsit -bizony akkor még bélbe töltötték-, de hypóba soha, és azóta se valószínű, mivel a hypó szagát messziről érezni.

2012. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges a nagy tesco ellenesség, miközben senki nem vállalja magát a riportban, mert ragaszkodik a tesco-hoz, mint munkahelyhez. Akkor hogy is van ez? Nagyot mondani én is tudok.
2012. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj tűrni a multi rémtetteit. Menj át a sarki kisboltba és vedd meg azt a húst , sajtot , amit már kétszer

háromszor kozmetikáztak és jobb esetben szintén a Tescóból vették. Az viszont nem lesz rajta a kurucinfon....

2012. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
a magyar termékekről csak annyit, hogy nemrég hallottam (nem tudom mennyire igaz) hogy hivatalosan a csomagolási helyet írják származási helynek mert nem feltételezik, hogy elviszik máshova csomagoltatni, mint ahol megtermelik/elkészítik. Pl: egy külföldről behozott hagymát ha Makón csomagolnak be, Makói hagymaként szerepel a boltokban, így az emberek többet hajlandóak fizetni érte. állítólag ez egy újabb kis nyereséges üzletük a külföldieknek vagy a nagyvállalatoknak amivel minket zsákmányolnak ki.
2012. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!