Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a vitáról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=s_4-CNp5FgA


Kérlek csak olyan válaszoljon, aki végignézte. Köszönöm!



2012. márc. 3. 21:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%

"De a kommunizmust nem tolják minden nap orba-szájba, és kártérítés címszó alatt nem zsákmányolnak ki országokat, valamint nem gyilkolnak, fenyegetnek, terrorizálnak más népeket erre hivatkozva. Ne csak a felszínt lásd meg: a Jobbiknak nem az ártatlan zsidók legyilkolására való megemlékezésével van baja, hanem hogy a cionisták vissza élve ezzel a "bűnbocsánattal" bármit megtehetnek, és sajnos meg is tesznek. Ezért náciztok ti folyamatosan, mert nem értitek az ok,-okozati összefüggéseket.

"


Csakhogy, az ártatlanul megölt zsidókért történt megemlékezés, és nem "bűnbocsánatért".

Azzal, hogy a csapból is a holokauszt folyik tudnék vitázni, volt egy statisztika, hogy egy adott hónapban a kuruc.infón önmagában több holokausztal foglalkozó cikk jelent meg, mint az indexen, az origón és sok más "zsidóbérenc" lapon összesen.

Mr Paranoia... bár én találnék magamnak egy becenevet ami ilyen szépen leírja a politikai beállítottságomat.

2012. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért az durva, hogy a videóban 1 szó sincs a holokausztról, de itt már arról beszélünk :D:D
2012. márc. 3. 22:08
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező utolsó kommentjére: Azért, mert egyik azt hiszi, okosabb minta másik, de akik itt vitatkoznak, mind csak a felszínt látják, mert aki valamit is érdemben gondol, hagyja a fenébe, mert nem akarja minden hülyével megosztani. (Persze vannak kivételek.)

De én már meguntam, hogy a sok hülyének már nem lehet magyarázni, mert soha nem fogja megérteni a valóságot, csak amit beletömnek a fejébe. Ezért, aki itt válaszol nem valószínű, hogy a legjobban ért hozzá.

Na, azért itt is vannak kivételek, ennél a kérdésnél is láttam egy-kettőt.

2012. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a médiatörvénnyel, de igaza van Morvainak.
2012. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!