Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
én nem szeretem a kommunistákat de van a kommunizmusban is néhány jó dolog itt inkább az eredeti Marx dolgokra gondolok, szóval a munkás osztálynak kedveznék, egy két dolgot át vennék a szocializmusból de semmiképpen se akarnék szocializmust, én inkább a 3. birodalmi nemzetiszocializmust (fajelmélet nélkül) egy enyhe (puha) diktatúrát is bevezetnék a nagyobb belbiztonságért vagy inkább visszatérni a királysághoz és egy kis abszolútista kormányzás lenne, szigorú törvények, a 27%-os áfát csak az alkoholra és a dohány termékekre raknám rá, az élelmi szerek minél olcsóbbak legyenek,a mezőgazdaság fejlesztése sok munka nélkülit fel szippantana és külföldre minél többet exportálni, a gazdagokat és a multikat meg adóztatni rendesen ja és minél jobban ki szorítani az idegeneket az ország vezetéséből.
2012. febr. 20. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Utópia,de nem rossz:)
2012. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez nagyon jó lenne!
2012. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ehhez hozzátenném hogy fejleszteni a magyar kultúrát, hogy a magyarok fel ébredjenek és azt csinálják ami jó az országnak,fejlődjön szittya öntudatunk, keletre is elnézhetnénk a turáni testvérekhez ha el fogadnak minket új gazdasági partnerek lehetnének és a turanizmussal az ország befolyása is nőhetne nem egyes nemzetiségeket támogatni hogy szaporodjanak hanem a magyarságot támogatni hogy szaporodjon nem csak itthon hanem az egész kárpát medencében így a magyar lakta területek vissza kerülhetnének és Magyarország már is közép hatalom nem kis állam
2012. febr. 20. 17:23
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon örülök hogy tetszik, nem rég végeztem a közép sulival de érdekelnek az ilyesmik és sajnálom hogy nem tanultam jobban és hogy nem tanultam tovább de ez van. Ja hozzá teszem hogy a munka kerülők büntetést kapnának én még a munka táborokat is vissza hoznám akik sikkasztanak és már nem tudják vissza fizetni a pénzt az dolgozza le
2012. febr. 20. 17:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Én pedig növesztenék egy pénzfát, és arról aratnám le a pénzt minden szüretkor.


Hogyan akarsz minderre pénzt szerezni, vagy mindezt hány év alatt akarnád elérni? Amúgy szerintem egy több diplomás embert, aki hasznos és aktív tagja a törvényhozásnak, nem hiszem, hogy ki kellene zárni, csak azért mert nem Magyar a származása, hiszen a parlamenthez kell többek között magyar állampolgárság.


Mondjuk ez annyira utópia, hogy az hihetetlen, én például örülnék, ha a magyarokat mérnököknek tanítanánk, és beszállnánk az űrprogramba, de ez nem lehetséges. Vannak dolgok, amiket el kell fogadni.


A legfontosabb szerintem az lenne, hogy az oktatás és a közegészségügy mellett rendbe tegyük kicsit az állami cégeket(hogy nyereségesek legyenek), és a törlesztés helyett arra koncentrálnék, hogy ne roppanjon bele az állam a mindennapokba, mert hát Romániában sem volt egy ideig hitel.

2012. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én feltalálnám az időgépet, visszamennék az első VH-ba korszerű fegyverekkel és elfoglalnám a világot, aztán minden magyarnak adnék egy szigetet és az egész világ a lábunk előtt heverne.
2012. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
miért fikázzátok, részleteket nem írtam hogy jobban elfogathatóbb,érthetőbb legyen utópisztikusnak hangzik de nem 4 év alatt gondoltam én ezt, lehet hogy 50 év is kell vagy több de ott van Hitler 20 év alatt az egyik legerősebb államot hozta létre, vagy ott van Szlovákia hamar kinőtt minket lassan erősebb állam mint a miénk, miért ne lehetne ezt létre hozni
2012. febr. 20. 18:03
 8/11 A kérdező kommentje:
sőt jobb példát is tudok ott a Horthy korszak, területileg egy ilyen Magyarországot képzelnék el (ehhez Bánát egy részét is vissza csatolnám) ez már hasonlít arra amire én gondoltam miért gondoljátok hogy lehetetlen egykoron nagy nemzet voltunk és most is azok vagyunk egy nagy magyar szavaival éljek " Magyarország nem volt hanem lesz"
2012. febr. 20. 18:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez az, verjük szét a NATO-t, plusz fél Európát.


Nincs visszacsatolás, nem tudom miért hiszel benne. Amint elkezdenénk ugrálni a területekért, és háborúba torkollana a dolog, akkor a körülöttünk lévő nemzetek, mint a demokrácia és béke védelmezői egyszerűen elosztanák ezt a maradékot is, úgy hogy mindenki egyet értene velük.

2012. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A diktatúra bármilyen diktatúráról beszélünk,megvonja az emberek való szabadság jogot így hát saját magaddal is kitolnál ha ilyen megoldás ajánlanál.

Az én elképzelésem szerint, mindenki kéne alap politikai ismeretek tanulni vagy legalább is nagy belátást biztosítani.

Így végre az emberek tudnák azt hogy mi helyzet konkrétan és nem az újságokból ami valljuk nagy részt politikai megrendelésre készül, kellene meg tudni azt hogy milyen az ország sorsa tehát államnak egy kicsit nyitottabbá kellene tenni Magyarország belügyeit a nép felé így,

tudnák az emberek azt hogy mit szavaznak meg.

2012. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!