Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU miért tiltotta be azt a...

Az EU miért tiltotta be azt a reklámot? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

[link]

gondolom nem tetszik nekik hogy az egyik "GYARMATUK" próbál valamit csinálni hogy a saját gazdasásáért. Olvastam olyat hogy egy EUs tagállam saját gazdaságát nem áldozhatja fel az Euért vagyis ha nekünk nem jó hogy importálunk olyat amit mi is megtudunk termelni hogy, olcsóbban termelünk vagy csak simán jobb volna nekünk, a gazdáknak volna pénze és volna munka is.


2012. febr. 28. 09:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
59%
Hmmm... érdekes "gyarmat" az, amelyik sok éven át kérvényezi, hogy "gyarmat" lehessen.
2012. febr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
75%

Kivalo minosegu, Magyar, ujracimkezett 2 eve lejart,rohadt olmos paprika es tarsai..Ezt is a rohadt E.U. csinalta.

Es a a sok milliard euro amit adtak,nem lattam a kisfilmben.


Az emberek nem azt nézik hol keszult a termek, hanem hogy mennyi az ára , es ha az import termék olcsobb mint a magyar, akkor az emberek az import terméket fogják meg venni

2012. febr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
A külföldi tej 150, a magyar, amit itt a szomszédomban fejnek a tehénből, 250. Miért is???? Amíg így marad, addig sajnos nem magyart iszok. Megtehetném, ha nem vállaltam volna gyereket, de akkor meg azért lennék önző disznó.
2012. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiltotta be.

[link]

2012. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%
A magyar termékek nagyon nem éppen olcsók ahogyan az előző is mondja.Na meg a Tesco nagy marketing fogása hogy magyar termék matricáz mindent , az igaz hogy magyar a vállalkozó aki küldi az árut a Tesconak de Egyiptomban meg egyéb helyeken termeszti őket ahol van földje.
2012. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Na de gondoljatok bele miért drága mert nem veszi senki és hogy meg érje nekik drágán adják, de hogy olcsó legyen az egész országnak össze kell fognia, olcsóbb lenne ha nem lenne ilyen magas az üzem anyag árak stb. meg lehetne csinálni de elősszőr a parlament be kéne rendet rakni
2012. febr. 28. 09:55
 7/33 anonim ***** válasza:
56%
mert ki akarja szorítani a magyar termékeket a piacról és azt akarja hogy mindenki az ő szarját vegye
2012. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
ELSŐ miért te kérted hogy az euba lépjünk én nem nekem nem lett semmivel jobb, sőt inkább rosszabb lett minden, nézzetek a dolgok mögé is, lehet hogy valakiknek érdeke hogy Magyarország be lépjen az euba pl a nyugat félt a sz.uniótól(oroszországtól) tessék nem nekik pusztul a földjük a háborútól, nincsenek vámok ,olcsó munka erő, jó felvásárló piac. mennyi lehetősége volt az országnak a 90venes évek elején sokkal jobb volt a helyzet mint most szóval a dolgok mögé is kell nézni, gondolj bele kapitalizmus van a pénz a hatalom
2012. febr. 28. 10:03
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem lett betiltva:

[link]


Különben tetszik a videó.

2012. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
67%
Azzal tudnánk támogatni a magyar piacot, ha magyar árut vennénk, csak az marha drága!És már unalmas nagyon a magyar termelők állandó kifogása!Most az a legújabb indok a szárnyashús emelésére, hogy "fáztak a csirkék, ezért soványabbak lettek",ennél blődebb indokot még nem hallottam, nyáron meg hol azért emelnek, mert esett az eső, hol azért, mert aszály van, valamit mindig kitalálnak, hát, akkor dugják fel maguknak a terméküket, így úgysem lesz rá sok vevő.Ilyen sz@r fizetések mellett nem.És ha ilyen a hozzáállásuk, sajnos még inkább nem.
2012. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!