Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU miért tiltotta be azt a...

Az EU miért tiltotta be azt a reklámot? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

[link]

gondolom nem tetszik nekik hogy az egyik "GYARMATUK" próbál valamit csinálni hogy a saját gazdasásáért. Olvastam olyat hogy egy EUs tagállam saját gazdaságát nem áldozhatja fel az Euért vagyis ha nekünk nem jó hogy importálunk olyat amit mi is megtudunk termelni hogy, olcsóbban termelünk vagy csak simán jobb volna nekünk, a gazdáknak volna pénze és volna munka is.


2012. febr. 28. 09:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Olyannyira betiltották, hogy már többször láttam a legkülönbözőbb tévécsatornákon. És láss csodát, te is be tudtad linkelni.
2012. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Egyébként vehetünk közvetlenül termelőktől is házi kolbászt, házi tejet, stb. Kenyeret tudunk otthon is sütni, hazai alapanyagokból, és olcsóbban is jön ki, mint a bolti. Piacon rengeteg zöldséget és gyümölcsöt lehet kapni. De mi magunk is termeszthetünk, ha van kertünk.

Szerintem sokszor csak kifogással élnek, hogy drága, mikor kis utána járással azért már jó áron lehet találni, normális finom termékeket (és ha helyi termelőtől vesszük, akkor azt mindenképpen a bio termékek árával hasonlítsuk össze, mert ezek azok - gondolok itt a kisebb háztáji gazdálkodásokra).

Én boltban is igyekszem mindig magyar terméket venni, és azt kell tapasztaljam, hogy bár nem mindig jön össze, de mégse érzek vészes különbséget egy magyar és egy nem magyar áru között.

2012. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Két dolog jutott eszembe:

Ismerősöm, vidéki kb 30-as fiatalember nem issza meg a faluban termelt tejet -mivel nem tartja elég gusztusosnak a házi tejet és "csak macera van vele"-, hanem inkább elmegy a boltba és megveszi a drága, csomagoltat és panaszkodik, hogy milyen sokba kerül az alapélelmiszer.

Számomra nagyon elrugaszkodott a természettől, gondolom nem ő az egyedüli ilyen gondolkodással.


Másik:

Rokonaim Németországban élnek. Mikor jönnek haza, kizárólag magyar zöldséget és gyümölcsöt vesznek mert mennyivel jobb az íze, mint kint, és ami kicsit is eláll, viszik ki magukkal "ládaszámra".

2012. febr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!