Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor a Ceausescu...

Orbán Viktor a Ceausescu úton? Mi lesz a vége a mostani Fidesz politikának?

Figyelt kérdés

Azt hittük ,hogy Fletóék kormányzása után már rosszabb nem lehet.


[link]



2012. márc. 1. 21:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hogy is hangzott ? Reggel hazudtunk ,delben hazudtunk,este pedig elkurtuk stb.. Hat ez kellenne ismet ?
2012. márc. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Sz1u ***** válasza:

01:41


"Aztán megtértél gyurcsányistának? :)))"


És, ha igen? Akkor mi van? Egyébként pedig még képlékeny a dolog...


"Erre túlságosan ne legyél büszke."


Nem verem a mellemet, de a MOSTANI választékból messze a legnormálisabb karakter.

2012. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Sz1u ***** válasza:

06:54


Uncsi már egy kicsit!


Legalább olvastad (vagy hallgattad) volna végig azt a beszédet... (persze tudooomm, hogy most mindenki azzal fog jönni, hogy végigolvasta).

Mostanában kap rendesen (tőlem is) a Fidesz és a Jobbik is "kiragadott mondatrészeket". Akkor miért tiltakoztok hevesen a szövegkörnyezet hiánya miatt?

2012. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ha hosszú távon hagyják kormányozni akkor az egyre több emigráló fiatal (és egyre több felnőtt ember) miatt csődbe megy az ország. Mégha 7*250.000 HUF-ért kell "kiváltaniuk" magukat, akkor is megéri sok fiatalnak akik kint 400 € helyet 2400€ fizetéssel indulnak, 1-1,5 év alatt megvan nekik a pénz és tudnak élni pénzügyi elnyomás nélkül.

Ha rövid távon leváltják vagy eltakarodik (amit sajnos nehezen tudok elképzelni) akkor biztos hogy első dolog egy nagy gazdasági fellendülés lenne, utána meg ki tudja hogy mit rejt a jövő.

2012. márc. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Jo,legyen valtas,es a jelenlegi kritizalok kozul ,szerintetek ,melyik hozna el a foldi paradicsomot ? Az egesz vilag szarban van.
2012. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Sz1u ***** válasza:

13:12


"Jo,legyen valtas,es a jelenlegi kritizalok kozul ,szerintetek ,melyik hozna el a foldi paradicsomot ?"


Meggyőződésem, hogyha hagyták volna (ill. vállalta volna) Bajnait, akkor nem lennék ennyire mélyen.


"Az egesz vilag szarban van."


Ez igaz, de akkor miért kell még a szarra is ráhugyozni, majd ráhányni és végül megintcsak rászarni?

Íme a legújabbak egyike:


"egyetlen fillért sem fognak elvenni Magyarországtól – mondta Orbán Viktor"


Mintha ő mondaná meg, hogy mit vesznek el és mit nem... Lassan már tényleg Istennek képzeli magát.


[link]

2012. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Sz1u:

Szerintem félre értettél. Ezzel csak feljelentkeztem a kérdésre, hogy bent legyen a megválaszoltak közt és ne kelljen keresgélni. Kíváncsi vagyok erre az adok-kapok-ra. Én kezdek leszokni a politikai vitákba való belekeveredésről. Rájöttem, hogy túl sok az országban az, akinek az iq-ja alulról verdesi a szobahőmérsékletet (alias FIDESZ-es) arra meg kár időt pazarolni. Ennek ellenére szívesen követem a sziporkaháborút.

2012. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
hát igen woar, nekem is fájna hogy soha nincs igazam...
2012. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Sz1u ***** válasza:

18:18 woar


"Én kezdek leszokni a politikai vitákba való belekeveredésről."


Sokszor vagyok én is úgy, hogy hagyom a fenébe az egészet, mert úgysincs semmi értelme hányni a borsót (a falra). Meggyőzni úgysem lehet a másikat, mert mikor pl. már sarokba van szorítva az illető, akkor egyszerűen lelép és nem válaszol. Persze minden bizonnyal azzal ámítja magát, hogy az igazság így is, úgy is nála van, csak most épp nincs kedve reagálni.


"Ennek ellenére szívesen követem a sziporkaháborút."


Mikor nincs kedvem beszállni a vitába, akkor én is egyszerűen csak külső szemlélőként veszek részt és kezeket osztogatok...

2012. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

18:21

Szar lehet állandó kínban élni :P

2012. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!