Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor a Ceausescu...

Orbán Viktor a Ceausescu úton? Mi lesz a vége a mostani Fidesz politikának?

Figyelt kérdés

Azt hittük ,hogy Fletóék kormányzása után már rosszabb nem lehet.


[link]



2012. márc. 1. 21:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
subscribe
2012. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%

Ceauşescu csökkentette az adósságot, tehát az adósságcsökkentés ceuşescui út.


Kedves kérdező, mostantól ne vegyél levegőt, mert Ceauşescu is vett (sőt: Hitler is). Egy rendes demokrata nem fél, hanem megfullad.

2012. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
14%

Hogy lehet ennyi hülyeséget összehordani? A cikk első fele lefekteti, hogy Magyarország most adósságcsökkent, aztán egy kis történeti áttekintés, hogyan is számolta fel szovjet nyomásra románia az imf hitelt.


Át kéne írni a hír24 szlogenjét! "Olvasgatni akar, vagy a bolsi propagandára kíváncsi?"

2012. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Sz1u ***** válasza:
41%

22:07 woar


"subscribe"


Then, I'm the 2nd!

Nemrég volt a DunaTV-n (késő este) egy műsor Ceausescu életéről. Sajnos nem tudom a film címét, de gondolom utána lehet nézni. Annyira párhuzamot lehetett vonni (akaratlanul is) a Kárpátok Géniusza és Ceausescu, jahhh.... bocs... a Kárpátok Géniusza és Viktor munkássága között, hogy az félelmetes volt. Ahogy az "uralkodása" elején még éljenezték is (akár Michailt, vagy most nálunk Viktort is), úgy szép lassan kőkemény diktátorrá vált. Ismét csak azt tudom mondani, hogy félelmetes volt a film!

2012. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ne nézd meg az Etna kitöréséről készült filmet Sz1u, mert még párhuzamba hozod a Mátrával és Budapestet Herkuláneummal.
2012. márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Sz1u ***** válasza:
10%

23:19


"Szerintem ne nézd meg az Etna kitöréséről készült filmet Sz1u, mert még párhuzamba hozod a Mátrával és Budapestet Herkuláneummal."


Ha nem láttad a filmet, egy szót se szólj! Légyszi! Köszönöm!

2012. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%

Ugyan, itt a saját fantáziád és az orbánfóbiád volt az ami kiváltotta ezt az élményt.

Végül is nincs ebben semmi ciki, Orson Welles rádiójátéka is általános közfélelmet indított el.

2012. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Sz1u ***** válasza:

23:47


"Ugyan, itt a saját fantáziád és az orbánfóbiád volt az ami kiváltotta ezt az élményt."


Köszönöm a megértésed, tényleg "orbánfóbiám" van (pedig '98-ban nekik szurkoltam, ill. rájuk szavaztam).

De ettől függetlenül javaslom, hogy nézd meg ezt a filmet (megpróbálok utánanézni a címének). Lehet, megváltozna a véleményed...

2012. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
32%

"pedig '98-ban nekik szurkoltam, ill. rájuk szavaztam"


Aztán megtértél gyurcsányistának? :)))


Erre túlságosan ne legyél büszke.

2012. márc. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

"Mi lesz a vége a mostani Fidesz politikának?"


Éhínség és pusztulás.

2012. márc. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!