Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem kell a főváros...

Miért nem kell a főváros mostani vezetésének a CET?

Figyelt kérdés

Hetente járok arra a Duna-parton, és rácsodálkozok erre a furcsa, hatalmas üvegépületre. Nekem nem tetszik, nem oda valónak tartom, de az se megoldás, hogy akkor most 10 évig nem nyitják ki, és már újként szétrohad. És mellesleg a vállalkozók nem kapják meg a pénzüket, a garanciális javításokat sem csinálhatják meg.


[link]



2012. febr. 27. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A lóvé a zsebben azoknak akik a projekten élősködtek, akiket meg lehetett kenni, akik aláírtak, a vállalkozó és a melós dögöljön meg, és rohadjon szét az épület.

Te csodálkozol ezeken?

2012. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon frappánsan leírtad a helyzetet. Bennem még mindig maradt valamennyi naivitás, úgy hogy rácsodálkoztam a hírre.
2012. febr. 27. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a naivitást sürgősen meg kell szüntetni, hogy hozzá nemértő, pénzéhes fővárosi szörnyetegek ne tehessék végképp tönkre, ami természetes szépség még megmaradt, ne rondíthassanak tele mindent böszme félkész elképzeléseikkel. Egyre több ilyen van.
2012. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tartod odavalónak? Semmi nincs a környéken, amit zavarna.
2012. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a két 19. századi stílusú raktárépület, amik közé beékelődött, meg az a raktárvárosi környezet nagyon elüt ettől a modernista üvegburoktól. Tudom, hogy az is egy lehetséges irány az építészetben, hogy stílusokat keverünk, de ez ritkán működik jól. De lehet, hogy csak meg kéne szoknom.
2012. febr. 27. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!