Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok hozzá, ha Győr...

Mit szólnátok hozzá, ha Győr lenne az új főváros?

Figyelt kérdés
Elegáns hely lenne a kormányzati épületek számára, könnyebben elérhető lenne Nyugat-Európából, ráadásul könnyen fel lehetne húzni osztrák fejlettségűre és kinézetűre.
2011. júl. 29. 00:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
54%
Nem azért, de ez a kérdés egy marhaság, és ezt sztem te is tudod........az indoklásaid is annyira értelmetlenek...inkább ne is menjünk bele, hagyjuk. ;D
2011. júl. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Felesleges, úgyis repcsivel jönnek a fontos csávók.
2011. júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

1. Miért ne inkább Debrecen legyen? Szép nagy város, és azt is "fel lehetne húzni osztrák fejlettségűre".


2. K.va sokba kerülne átköltöztetni oda az egész kormányzatot, infrastruktúrát, szolgálatokat, stb...


3. Szegény nyíregyháziak, akiknek a fővárosban van elintézni valójuk... Legalább 2 napos elfoglaltság, ha nem több.


Pedro

2011. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy Győrt ahhoz hasonló várossá tennénk meg, mint Hága Hollandiában. Itt lenne Magyarország közigazgatási és kormányzási központja. Egy Duna fölé épített üvegből és acélból készült piramis lenne az új Parlamentépület, a régit Pesten pedig múzeummá alakítanák meg ilyenek.
2011. júl. 29. 00:30
 5/31 anonim ***** válasza:

"könnyebben elérhető lenne Nyugat-Európából"

Reptér ott van?


"Miért ne inkább Debrecen legyen? Szép nagy város, és azt is "fel lehetne húzni osztrák fejlettségűre". "


Ezt akartam én is.

2011. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%
Győr elég kaka város, már nem azért. Meg mindek kéne annak lennie a fővárosnak?
2011. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%

Bazz, honnan jönnek neked ilyenek?

-.-'

2011. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Jó is lenne... Egy Nyíregyházi bolttulajdonos biztos szívesen menne Győrbe a VPOP (bocs má' NAV) hülyeségi miatt.
2011. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

"Egy Nyíregyházi bolttulajdonos biztos szívesen menne Győrbe a VPOP (bocs má' NAV) hülyeségi miatt."


Ausztria fővárosa is nem az ország közepén van, hanem a szélén, mégsem dühöngenek a Bregenz-iek, Salzburg-iak.

2011. júl. 29. 00:35
 10/31 A kérdező kommentje:
Egyébként meg azért lenne jó ötlet kisvárosba tenni az országgyűlést, mert Pesten akkorák a forgalmi dugók, hogy a politikusok, fontos külföldi vendégek késhetnek a Parlamentből-
2011. júl. 29. 00:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!