Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj Hoffmann Rózsával?...

Mi a baj Hoffmann Rózsával? Miért támadják annyian?

Figyelt kérdés
Konkrét, tényszerű válaszokra vagyok kíváncsi, nem ilyen demagóg, bullshit szintűre, hogy "tönkre tette az oktatást" stb.
2012. febr. 24. 18:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
87%

Keretszámokat ésszerűtlenül rövid idő alatt csökkentették le a huszadrészükre. Érettségihez kötelező közmunka? Komolyan? Időről időre felvet egy-két olyan értelmetlen javaslatot, hogy a hajam égnek áll tőle. Pl vagy egy fél éve olvastam, hogy ki akarta vezetni az angolt, mint első idegen nyelvet, helyére behozni a spanyolt. WTF??? Egyetemisták ne mehessenek ki egyetem után külföldre!? Semmi joguk nincs ebbe beleszólni. Tessék rendes munkát adni, akkor itt maradnak. Erkölcs és etikaoktatásról is hallottam, mint kötelező óráról. Erkölcsös soha senki nem lesz egy heti vagy kétheti egy órában tanított tárgytól. Egyetemek összevonása, megszüntetése? Anyád.

Ezek csak példák, mert tényekre voltál kíváncsi.

Az a baj vele, hogy rendet akart tenni az oktatásban, ehelyett olyan rendszert hozott be, ahol senki sem tudja, hogy mit hoz a holnap.

2012. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
72%
Mert még sajnos életben van, azért. De ha így folytatja, nem sokáig. :)
2012. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
39%
Az egyetemisták tényleg durcás kisgyerekek. Ha el akarnak érni valamit, komolyabb eszközökhöz kéne nyúlni. Mint Párizsban, 68-ban.
2012. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként a felsőoktatással tényleg kezdeni kell valami. Nem lenne mondjuk rossz az, ha mondjuk kitűznének egy átlagot minden szakon, és aki az alatt van, az fizet tandíjat, aki meg fölötte, az nem. Sokkal igazságosabb és ösztönzőbb lenne. De a tandíj szót a Fidesz nem mondhatja ki, mert éppen ők szavaztatták le 2008-ban. Így hát a keretszámokkal vacakolnak, és nem veszik észre, mekkora rétegeket fordítanak maguk ellen.
2012. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

bgf-en tanulok közgázt jelenleg. mindenki szidja a keretszámok miatt, aki meg nem tudja miről is van szó, az csak divatból teszi ezt.

véleményem: kell a fa$znak ennyi közgazdász?!

2012. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
94%

Mi a baj?

Csupán csak az hogy egy fél generáció továbbtanulási lehetőségét tette tönkre. Mer toké, hogy csökkenteni kell az államit, DE nem 90%-al, és nem a jelentkezési határidő előtt 1 hónappal....

Alapvetően az a probléma, hogy a tervei és intézkedései mögött még a 8 általánost sem érezni. Most aki eddig céltudatosan jogásznak vagy közgazdásznak ment, az most végső elkeseredésében üljön be fizika órákra, hátha ráragad valami, és ír egy 2-es fizika érettségit, és TALÁN felveszik az agyon támogatott műszakira?

Nem értem miért nem látják, hogy később meg a műszakiból lesz túlképzés.


Meg ahogy a diáktüntetésekre reagál. Látszik rajta, hogy 1. rohadtul nem érdekli (sajnálatos), 2. ha érdekli is, nagyon nem veszi komolyan, 3. az a szerződés pedig emberi jogokat sért, mert jogom van megválasztani, hogy hol akarok dolgozni például.

Annyira erőlködik hogy itthon tartsa a diákokat, vagy a munkaerőt, de az nem jut eszébe, hogy ehhez a FELTÉTELEKET kellene megteremteni, mert míg pl Norvégiában egy kezdő orvos kb 700-800 ezer FT-t megkeres, itt évekig minimálbérért kell gürizni. És még biztos munkahely sincs.


Rendkívül elmaradott elveket vall, ami már rég megbukott. Én is az érettségi évében vagyok, de nekem ne mondja már meg hogy milyen szakra mehetek, és milyenre nem. Gyanítom hogy egyetemi padba nem sűrűn ült....

2012. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj ezzel az őskonzervatív banyával, hogy rengeteg ember számára ellehetetleníti a bejutást a felső oktatásba.

Természetesen majd ő fog háborogni, meg értetlenkedni, ha a diákok nem mennek egyetemre, hanem külföldre egyből gimi vagy szakközép/szakmunkás után, valamint amikor sorba fognak bezárni az egyetemek Magyarországon. De akkor természetesen már késő lesz.


Még a diáktüntetéseket sem veszi komolyan, ami azért eléggé sajnálatos, révén hogy az egyetemisták nem óvodás vagy bölcsis kisgyerekek akik hisztiznek, hanem felnőtt emberek és kiállnak a jogaikért !

Hoffmann Rózsa nem csinál mást, mint az általános iskolától a felsőoktatásig teljesen szétrombolja a magyar oktatást. Senkinek nem tetszenek az intézkedései, még az egyetemek többségének sem !


Erőlködik a diákok itthon tartásáért, de ezzel pont azt éri el, hogy egyre többen már az egyetemet is külföldön kezdik. Nem hiába startolt rengeteg külföldi egyetem a magyar diákokra, kaotikus az itteni oktatási rendszer, főleg az ilyen barmok miatt mint a drága Rózsi néni.

A poroszos módszer a büdös életbe nem működik és nem működött sehol sem (bocsánat), de nembaj mert majd Rózsa néni megmutatja, hogy itt képes lesz működni!


Én is idén érettségizek, és egyszerűen felháborít, hogy miket csinálnak az oktatáspolitikában. Én osztrák egyetemre megyek, hála istennek jó vagyok németből. Aztán csinál amit akar ez a bárcás....(bocsánat, de miatta nem tudtam itthon jogira menni, de eddig ahány jogász volt, mind el tudott helyezkedni)

Majd megnézem amikor a műszakival csinálják ugyan ezt, pár éven belül arra is sok kerülhet.


Egyébként a közgáz meg a jogi 2 tipikus politikus szakma....érdekes módon a tanárokból már régóta nagyon nagy túlképzés van (révén hogy sokaknak kényszer szakma lett), az érdekes módon senkit nem zavar......

2012. febr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

kolopele te ismét itt vagy ahol egy fideszest mernek bírálni


tudok mikor vagy te 200fős cégnek a tulaja, te egy bértollnok vagy a fidesz számára minimálbérért

2012. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Hoffmann nem fideszes, hanem KDNP-s.

Szerintem éppen itt lenne már az ideje, hogy ettől a szemforgató parazitapárttól a Fidesz megszabaduljon.

2012. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
akkor KDNP, egykutya..
2012. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!