Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj Hoffmann Rózsával?...

Mi a baj Hoffmann Rózsával? Miért támadják annyian?

Figyelt kérdés
Konkrét, tényszerű válaszokra vagyok kíváncsi, nem ilyen demagóg, bullshit szintűre, hogy "tönkre tette az oktatást" stb.
2012. febr. 24. 18:17
1 2 3 4
 1/31 Sz1u ***** válasza:
95%
Tönkre tette az oktatást.
2012. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
"Az általad elküldeni kívánt szavak/mondatok fennakadtak automata trágárságszűrőnkön! " :S
2012. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Mert egy szipirtyó. Elég tényszerű?
2012. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
100 évvel ezelőtti elveket vall.
2012. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
12%
Látod mennyi értelmes választ kaptál? És ez a sok konkrétum......... Azért utálják mert rendet próbál tenni az oktatás terén és a módszerei nem tetszenek mindenkinek. Nem tudja senki megérteni azt hogy olyan kormány, politikus, aki mindenkinek jó soha nem lesz. Mindenkibe bele lehetne kötni ha nagyon akarnánk. Meg persze éppen az aktuális kormányhoz tartozik, ez már önmagában is bűn.
2012. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Pedagógusnak is gyenge volt, ezért ment el politikusnak (aki szereti a szakmáját és átlovagol a politikai térfélre azt már csak a zseton érdekli).


Azért támadják, mert nem meri nyíltan bevallani, hogy az Országos Vezér kiadta neki, hogy csökkenteni kell a felsőoktatási intézmények számát és vele együtt az állami támogatású hallgatói létszámot. Ezen kívül nem egyeztet senkivel és ráadásul ebben a témában is hazudik.


Pokornival is többször összerúgta a port, pedig egy csónakban eveznek, csak nem egy irányban. Nekem úgy tűnik, hogy Rózsa a "szocializmus felsőoktatását" akarja lopva visszaállítani.

2012. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Az a rendbetétel, hogy ráerölteti a középkori elveit a gyerekekre, vagy hogy elérhetetlenné teszi sokak számára a felsőoktatást és egyben a kiugrási lehetőséget? Az oktatás a jövőről szól, ilyen őskonzervatív banyákat a közelébe sem kéne engedni oktatási hivatalnak. A poroszos nevelés sehol a világon nem hatásos, az emberek agya nem egy vincseszter, ahova 12 éven keresztül önthetik az infót korlátlanul. Dilettáns az egész oktatáspolitika, az ideológiák vezérlik csak, nem a racionalitás.
2012. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

"azt hogy olyan kormány, politikus, aki mindenkinek jó soha nem lesz"


Kérhetnék pár példát, hogy kinek jó Rózsa néni ügyködése?

2012. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? B*ssza meg magát. Én idén fogok érettségizni, és már beadtam a jelentkezésem felsőoktatásba szóval én viszonylag most elég jól benne vagyok a dolgokban, és nekem ezt nem veszi be a gyomrom hanem hányok.


Az még oké hogy levitte az államilag támogatott helyeket, mert szerintem is egy kicsit sok volt, NA DE ENNYIRE?. Erre megszólal az egyik hírműsorban hogy: "fel lehet venni a diákhitelt, abból kifizetni, egy friss diplomás 3 hónap alatt talál munkát és visszafizeti".


Na most, egy friss diplomás hol talál 3 hónap alatt munkát? (oké, nem azt mondom hogy senki nem fog ennyi idő alatt munkát találni, de a nagy részük tuti hogy nem), olyan mint ha mindenkit bele akarnának kényszeríteni abba hogy szakmunkás legyen (félre értés ne essék, nem nézem le a szakmunkásokat, sőt nekem is van Ács szakmunkás bizonyítványom, de ne mondja már meg egy ünneplőbe öltözött senkiházi hogy ki milyen szakmát válasszon)

2012. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó idegesítő az is, ahogy a tüntetésekre reagál, egy csöppet sem veszi komolyan. Úgy viselkedik, mintha az egyetemisták csak durcás kisgyerekek lennének, nem felnőtt emberek.
2012. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!