Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy is van ez? :D

Szittyatarzan kérdése:

Hogy is van ez? :D

Figyelt kérdés

Nem árt kicsit frissíteni a narancs zomberek memoját .D


Orbán elzárná az uniós pénzeket Ezermilliárdos uniós támogatási forrásoktól fosztaná meg Magyarországot Orbán Viktor, legalábbis ezt szorgalmazta Strasbourgban néppárti képviselők előtt. Arról megfeledkezett, hogy a támogatásokat nem az általa hazugnak titulált kormány, hanem térségi fejlesztések, vállalkozások, önkormányzatok, civilszervezetek kapják utólagos kifizetés, és igen szigorú ellenőrzés mellett. Az MSZP szerint Orbán egy nap alatt tönkretette a magyar EP-képviselők kétéves munkáját. A Fidesz magyarázatot ígért elnöke kijelentéseire.2006. október 25.18:09


2012. febr. 20. 23:30
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Azóta infláció van. Most 2000 milliárdos támogatást cseszhet el, ha nagyon szívózik...


Pedro

2012. febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez az egész "szükségünk van az EU-ra!" dolog túl van játszva. 1990 és 2003 között nem függtünk semmitől, mégis megvoltunk. Ha jól emlékszem sosem éheztünk, volt áram, fűtés, tömegközlekedés és benzin, felesleges volt belépnünk.


Most se lesz semmi, hogyha nem fogadjuk el ezeket a pénzeket.


Mellesleg elárulnátok nekem, hogy mi ez a sok "EU-s fejlesztés" ami annyira kell az országnak? Mert én csak annyit vettem észre, hogy pár Budapest közeli vasútállomás ki lett ujítva csilivili osztrák stílusúra (majd 1 éven belül széjjel lettek graffitizve és h*gyozva), a városba bekerült pár propaganda szagú "Új Magyarország" tábla, a játszóterek "EU-szabványosak" lettek és pár iskola kapott undorító kinézetű "modern" bútorokat koncként.

2012. febr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"én csak annyit vettem észre ..."


Nono, azért - ha jól emléxem - a szentendrei hídban is volt EU péz, meg az épülô metróban is ( bár ott vmit elszúrtak, úgyh vmennyit vissza kellett fizetni, de maradt még ) és persze még más is.

2012. febr. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"meg az épülô metróban is"


ez most gondold végig újra :D

2012. febr. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Végül is sikerült neki ?


Ökörköri

2012. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!