Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne ráébreszteni...

Hogyan lehetne ráébreszteni az embereket, hogy a Jobbik és a csendőrségnek tervezett Gárda egy neonáci fasiszta csoport amely fenyegető?

2009. jún. 4. 16:26
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
93%
10:36: már nagyon sokszor láttam a véleményedet és egyre jobban felidegesít a tudatlanságod, úgyhogy szeretnék nekem elmesélni valamit úgy, hogy a kicsi agyaddal felfogd: Tudod e, mit jelent az általad előszeretettel használt szó és hogy honnan ered? (Amit ráadásul rosszul is írsz)...elmagyarázom neked szépen szájbarágósan, hogy a hülye is megértse: a gyep az a pázsit, a fű, ami a kertedben nő(nem gyöp)...tudod, van olyan is, hogy gyepmester (őt is gyöpmesternek mondod?szögedi vagy?)... na mármonst arra mondják, hogy beGYEPESEDETT, aki annyira ragaszkodik az állandó, megszokott dolgokhoz és olyan régóta, hogy jelképesen már benőtte a gyep. Szóval olyan öreg, és olyan sokáig marad egyhelyben, mozdulatlanul, változás nélkül, hogy begyepesedett, magyarul benőtte a fű. Na mármost ezt a szót arra az emberre szoktuk használni, aki nem veszi észre, hogy változik körülötte a világ (pl a házsártos 70 éves tanárnénire, aki még mindig azt hiszi, h kommunizmus van, vagy az idős bácsira, aki azt mondja a csókolózó fiatal párra, hogy micsoda istentelenkedés és szemérmetlenség, amit művelnek).... a jobbik azért nem lehet begyepesedett, mert még új, fiatal, nem volt ideje begyepesedni, ráadásul változtatást akar, igen radikális változtatásokat, amik egy begyepesedett emberre nem jellemzőek, mert a begyepesedett embernek jó úgy ahogy van és nem akar változást...remélem, felfogtad, de ha nem, akkor csapj fel légyszíves egy értelmező kéziszótárat és nézd meg magad... de ne az ö betűs verziódat keresd, mert úgy nem fogod megtalálni
2009. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
94%
még mindig tartom magam ahhoz, amit mondtam, ha nem csináltál semmit és tiszta a gatyád, akkor nem félsz akkor sem, ha minden utcasarkon áll 5 rendőr... bizonyára volt okuk belédkötni(hisz te magad sem voltál hajlandó leírni, mégis mibe kötött bele az a rendőr, ha épp nem csináltatok semmi olyat, amibe beleköthetne)... elég elkeserítő, hogy manapság ennyi ember képtelen úgy viselkedni, hogy ne kelljen tartania a rendőröktől... tényleg nem tudom, mibe köthettek bele, ha se nem voltatok fiatalok, se nem piáltatok az utcán, se nem randalíroztatok...mi votl a probléma? hogy milyen színű a szoknyád? vagy hogy miért nincs kivilágítva a cicid?tényleg nem értem...azt, hogy lődd fejbe magad meg nem neked mondtam, hanem annak az egyénnek, akinél már hetek óta megakadt a lemez és már nagyon unalmas: begyöpösödött,középkori,begyöpösödött,középkori,majd meglátjátok, begyöpösödött, középkori....tényleg unalmas... mintha nem is ismerne ezen a néhány mondaton kívül mást
2009. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
72%

értem kedves kéziszótáras hozzászóló, te leszel mostantól a példaképem, egyszer remélem én is ilyen értelmes, és tisztán látó ember leszek, és a picike agyacskám lesz akkora mint a tiéd.

sok sikert mindenkinek a továbbiakban.

gratulálok, csak így tovább. ;)

2009. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!