Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne ráébreszteni...

Hogyan lehetne ráébreszteni az embereket, hogy a Jobbik és a csendőrségnek tervezett Gárda egy neonáci fasiszta csoport amely fenyegető?

2009. jún. 4. 16:26
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
46%

esküszöm nem hiszem el, mi folyik ebben az országban!

mi a f.sz bajotok van nektek?:D

mit akartok, középkori, gyöpös agyú pártot hatalomra juttatni?:D

ezaz hódoljunk be megint, mint sokszor a történelem során...

nem akarok csendőrséget, nem akarok kötelezően erkölcstant/hittant tanulni, amikor az embernek alapvető döntése hogy szabadon választhatja meg, hogy miben hisz, így is korruptak a rendőrök, nem akarok segítőket adni nekik.szabad országban, és nyitott gondolkodású emberek között szeretnék élni.


viszont


azt sem akarom, hogy lebökjön a cigány egy szál cigiért. és meg legyen védve, az aki miatt én szívok.


na akkor én mi vagyok?

utálom a cigányoknak azt a részét aki lehúz, kötekszik stb, de mégis nyitottan, szabadon gondolkozom.


én kire szavazzak akkor?? "biztos szdszes vagy"-- ezzel a legkönnyebb dobálózni, meg a Jobbik által megtantott liberalizmus szóval. komolyan mintha az valami negatív dolog lenne. nem az amit az szdsz csinál az egy fos. az nem liberalizmus. az cigányseggnyalás.

az teljesen más dolog.

ne legyünk már ennyire tipikus magyar mentalitással rendelkező emberek könyörgöm. kicsit kezdjetek el gondolkozni.

a jobbik is csak egy álomvilágot ígérget a programban, amit úgysem valósít meg, ha megválasztjátok. ők is csak egy párt.

2009. jún. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
90%

T. kérdező!

Te vagy szándékosan provokálsz, vagy egyszerűen ennyire ostoba vagy!

Olvasnod kellene, tanulnod, utána nézned bizonyos dolgoknak, nem pedig nyilvánvaló butaságokat írkálnod, gyűlöletet fröcsögnöd.

Zárkózz be a lakásodba, fogadj In-kal-os biztonságiakat, és, bár soha semmilyen támadás nem ért téged rasszistázz, fasisztázz, nácizz le mindenkit, aki népének jövőjéért tenni akar, és másként gondolkodik (!), mint te.

Igazából már ennyi szó is kár érted, hiszen elég ha csak annyit tudunk rólad, hogy 2009-ben te az Szdsz-re szavaznál....No comment...

2009. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Aki 0%-ban ad helyes választ az talán nem kompetens a válaszadáshoz.

Szerintem.


Egyébként senki sem mondta, hogy az szdsz tökéletes de a sok szar közül a kevésbé szar.

2 évet éltem Londonban szóval láttam azt amit civilizációnak hívnak.

Ez a putri nem az.


Ideje h az legyen.

2009. jún. 5. 13:00
 24/43 anonim ***** válasza:
90%

"Egyébként senki sem mondta, hogy az szdsz tökéletes de a sok szar közül a kevésbé szar. "


Nem mindenki szereti a szart. Ha te szereted,magánügyed, téged minősit.

De mindig lesznek olyanok akik utálják a szart(mint a szart)


Aki utálja a szart nem szavaz sem az SZDSZ-re, sem az MSZP-re. Ennyi.

2009. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Látom a magyar nyelvvel gondjaid vannak.


A sok szar közül a kevésbé szar.

Tudod miért?

Elmondom mert látom kis butuska vagy még: ebben az országban csak szar van.

Érted?

Nincs normális párt és nem fognak hatalomra kerülni a neonáci gyilkosaitok!


Ha már választani kell akkor egy szaabad és demokratikus országot aakrok!



Mert a liberális demokrácia magyarul azt jelenti: szabad választás.


Olyan csicskára én meg nem szavazok aki szerint a szabadság egy olcsó selejtáru ami ráadásul import.

Ugyan már...


Jobb lenne ha balónéni végre elfogalná a helyét ubungában ahová való....frigid idióta.

2009. jún. 5. 13:59
 26/43 anonim ***** válasza:
91%

"Látom a magyar nyelvvel gondjaid vannak.

Ha már választani kell akkor egy szaabad és demokratikus országot aakrok!"


NEKEM???


"A sok szar közül a kevésbé szar.

Tudod miért?

Elmondom mert látom kis butuska vagy még: ebben az országban csak szar van."


Nem értek egyet

Szerintem, csak te szartad össze magad! Azért érzed úgy, hogy minden szar.


"Jobb lenne ha balónéni végre elfogalná a helyét ubungában ahová való....frigid idióta."

".frigid idióta."

Aláírtad a nevedet, rendben de máskor nagy kezdőbetűkkel tedd.

"Látom a magyar nyelvvel gondjaid vannak."

2009. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
90%

"Ha már választani kell akkor egy szaabad és demokratikus országot aakrok!

Mert a liberális demokrácia magyarul azt jelenti: szabad választás."


Akkor miért nem válaszhatom meg, hogy a gyerekem cigányokkal és homokosokkal járjon együtt egy iskolába, vagy becsületes, normális magyarokkal? És azt miért nem dönthetem el, hogy azt a pénzt, amiért keményen megdolgozom, mire költsem? Miért az állam dönti el helyettem, hogy a romakölyköket kell belőle eltartanom??? Ha az szdsz-en múlik, ez így is marad... pedig te itt szabad választásokról beszélsz...hát én választani akarok a saját gyerekem eltartása meg egy roma purdé között...

2009. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim válasza:
90%

Én nem akarok veled veszekedni, de tényleg!Én sem szerettem sőt tartottam én is a Jobbiktól, de egy beszéd meghallgatása után megértettem h nem akarnak bántani senkit csak szocializálni a magyarokat, és a zsidók elé tenni az igazi magyarokat!Még csak 21 vagyok nem értek a politikához annyira, de látom azt h A 13ÉVES HUGOMNAK CIGÁNYUL KELL TANULNI!Mert ezt kéri a cigányság!Nem tudom h te mit szólnál ahoz ha a te gyerekedett köteleznék rá!Nem vagyok rasszista az egyik legjobb barátnőm tiszta cigány!De nem akarok félni,ha végigmegyek az utcán

még én huzódjak félre mert nekem jön egy

cigány csaj, és ha mégis összeütközünk és nem kérek bocsánatot a helyszínen kiverik belőlem a lelket a barátaival és a családjával!Ez az egyik ismerősőmmel történt meg és még őt jelentették fel közbotrányokozásért(a cigánynak meg volt 2 felfüggesztése már és semmi nem történt vele)!nem akarok többet félni!

2009. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
64%

Ennyit már rég nevettem...:D Köszönet érte a kérdezőnek és a válaszolóknak:)

Magyarország a magyaroké!!!!!!! Győzzön a JOBBIK!

2009. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon szívesen, kedves előző :) ne felejts el szavazni holnap!Szebb jövőt! :)
2009. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!