Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne ráébreszteni...

Hogyan lehetne ráébreszteni az embereket, hogy a Jobbik és a csendőrségnek tervezett Gárda egy neonáci fasiszta csoport amely fenyegető?

2009. jún. 4. 16:26
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Attól még, hogy egyedül állt meg 3 liberális újságíró előtt még válaszolhatott volna erre az igen egyszerű kérdésre.

Egyébként a cigányság nem kisebbség hanem etnikum!

Jó volna a fogalmakat cégre tisztázni!

Kisebbség a zsidóság akiknek elvileg van saját országuk,zászlójuk, himnuszuk.

Egy cigány hová menjen?

Vissza Indiába?

A zsidók a mai napig héberül beszélnek legtöbb helyen egymás közt de egységes cigány nyelv azonban nincsen.

Egyébként szerintem az a magyar aki annak vallja magát.

És ha egy cigány vagy zsidó magyarnak vallja magát akkor az is.


Úgy gondolom, hogy a Jobbikos csürhe csak azzal tudja riogatni az embereket, hogy a hitlerbarát Horthy rendszerét akarja visszahozni.

Én szabad országban akarok élni.


Ahol ha kér meleg szereti egymást és 20 éve élnek együtt hűsgben akkor örökölhessenek egymás után és igenis adjon felvilágosítást az orvos ha egyikük kórházba kerül.


Olyan népcsoprtokat, és emberi csoportokat támad a Jobbik akik nem tehetnek arról amik.

Végülis micsodák?

Emberek.

Ti azért születtetek magyarnak mert erre adtatok be kérvényt?


Mellesleg nem csak a youtube-on de mindenhol máshol lehet találkozni a primitív, szélsőséges nézeteikkel.

Hajós Andrásnak írt levelük,

a Horthy rendszer utáni sóvárgás,

nagy támogatójuk szerint (Posta Imre a Tettrekész Magyar rendőrség embere) az antiszemitizmus kötelesség!!!!


Ezt akarjátok?

Zsidókat, melegeket, cigányokat a sárba?

A nő meg rohadjon meg a konyhában és szüljön 5 gyereket, hogy szaporodjon a magyarság?

Mert ugye karrierről ne álmodjon vagy ugyanannyi fizetésről amennyit egy férfi kap.


A gárdából ha csendőrség lesz majd legálisan lehet megtenni azt ami okt.23.-án 20 milliós kárt okozott.

2009. jún. 4. 18:01
 12/43 anonim ***** válasza:
85%
ilyen videókat én is tudok találni és csinálni bármelyik pártról... kockafejű suttyó...neked előbb tanulni kéne, nem politizálni,kb annyit értesz az egézsből, mint a 14 éves öcsém
2009. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
ha értelmesen nem tudsz cáfolni akkor hallgass
2009. jún. 4. 18:12
 14/43 anonim ***** válasza:
86%
ha fáj az igazság, ne írj ki kérdést
2009. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, te annyira átláthatóan SZDSZ szavazó vagy..

A nő meg rohadjon meg a konyhában és szüljön 5 gyereket, hogy szaporodjon a magyarság?

Ez kérlekszépen egy átvágó SZDSZ kampánykérdés. :D Ilyenről szó sincs..


A gárdából ha csendőrség lesz majd legálisan lehet megtenni azt ami okt.23.-án 20 milliós kárt okozott.

Hehe, ugyanez elmondható, ha Kolompár Orbán bejut a parlamentbe.. a több száz millió értékű ellopott vasútvonalak, tönkretett házak.. stb. Na akkor mi van? :D


A zsidókkal, melegekkel, cigányokkal pedig semmi gond nincs.. Minden a viselkedésen múlik.

Amúgy mégis mit hiszel ha majd a Jobbik bejut a parlamentbe, menjek Auswitzba a vonatok és viszik a zsidókat? :DD


Én szabad országban akarok élni. Én is, ha bejut a jobbik akkoris abban fogsz élni.


De úgy érzem, feleslegesen beszélek neked, hisz menthetetlen ultraliberális vagy..

2009. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem liberális vagyok...

És az is sanszos, hogy szdsz-re szavazok.

Viszont nem azért mert tetszik a logójuk.

Egész egyszerűen látom mit csinál a Jobbik.

Uszítás.

Magyarország a magyaroké?

Miért most kié?

Amint mondtam a magyar zsidó vagy cigány éppúgy magyar.

Bár lassan szégyen lesz ez is.

Elolvastam az 56 oldalas programot, nem lehet azt mondani, hogy még utána sem jártam.

De a szlogen önmagában felháborító.

Persze Magyarország a magyaroké de így, kihangsúlyozva már más szinezet kap, főleg a mostani kiélezett helyzetben amikor virágzanak a rasszista honlapok és csoportok.


És ha már választani kell akkor tényleg szdsz.

Mert elolvasva az ő programjukat csak azt láttam, hogy Igen, én is így gondolom!


Sosem támogattam nagyon egy pártot sem, lévén keresztény ember vagyok.


És Morvainak amúgy semmi joga magukfajtákra és magunkfajtákra felosztani a társadalmat.

Bár ha ez így megy tovább tényleg jobb lesz magunkfajtának lenni...


Isten nem jobboldali. Ebben is igazuk van.

Jézus a megbocsátásról tanít.

Egymás elfogadása és feltétel nélküli szeretete pedig minden vallás alapja.


Nekem sem teszik ha egy meleg fiú rózsaszín reverendában feszít egy homokos Bibliával a kezében és annak sem örülök ha tanulatlan emberek lopnak vagy bántanak másokat.

De ezt ssoem tudnám bőrszín alapján vagy nemi identitás alapján felfogni.


Vannak a primitívek míg mások nem azok.

Nekem ez ennyi.

2009. jún. 4. 18:32
 17/43 anonim ***** válasza:
87%

"Egymás elfogadása és feltétel nélküli szeretete pedig minden vallás alapja."

Akkor te ateista vagy, mert nem tudod elfogadni azt, hogy nem csak a blankoltfarkú kutyapárt létezik.


"És Morvainak amúgy semmi joga magukfajtákra és magunkfajtákra felosztani a társadalmat."

Nem is ő mondta először, hogy 'magukfajták' a jobboldaliakra...


"Mert elolvasva az ő programjukat"

Micsodájukat? EP programja a Jobbiknak és a Munkáspártnak van.


"A gárdából ha csendőrség lesz majd legálisan lehet megtenni azt ami okt.23.-án 20 milliós kárt okozott."

Nem fognak több szemet kilőni? Adná az ég, hogy ne kelljen már a rendőrségtől is félni.


"Egyébként a cigányság nem kisebbség hanem etnikum!"

Felőlem aztán unikum is lehet...


"Olyan népcsoprtokat, és emberi csoportokat támad a Jobbik akik nem tehetnek arról amik.

Végülis micsodák?

Emberek."

Akkor viselkedjenek is emberként.


"Egyébként szerintem az a magyar aki annak vallja magát."

Így van. Viszont a cigány csak addig magyar amíg joga, a zsidó meg elsősorban zsidó, aztán magyar.


"Vannak a primitívek míg mások nem azok."

Igaz, tökéletes példa vagy.

2009. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
93%

EMBEREK!

Ennyire nem veszitek észre, hogy a kérdés feltevője, már a kérdésében is mennyire provokatív!

Az ilyen és ehhez hasonló kérdések, válaszra sem méltóak!

2009. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy.Fenyegető inkább az ahogy te próbálod provokálni az embereket!
2009. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
92%
„Ha cigánynak lenni hungarikum, melegnek lenni büszkeség , zsidónak lenni jó, akkor magyarnak lenni miért rasszizmus?"
2009. jún. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!