Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nevezitek a Jobbikot...

Nem dávid kérdése:

Miért nevezitek a Jobbikot szélsőségesnek? Pedig csak kimondja az igazat és nem beszél mellé.

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 03:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
A Jobbikot nem nevezték szélsőségesnek, van szélsőjobboldal is, de nem azért mert szélsőséges
2012. febr. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Pont ezert, mert kimondja.

A politika alapja hazudozas.

Ok nem ezt tettek igy lettek ezek.

2012. febr. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 doboszoli ***** válasza:
87%

A Fidesz is nagyon tudta a frankót, az "igazat".

Ellenzékben.

Aztán jött a választás, és láss csodát, elveszett a bölcsek köve, indult, (és máig is tart) a "mellébeszélés".

2012. febr. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
A mutyihoz képest a szókimondás már szélsőségnek számít, ez tény. Kár, hogy a "szélsőséges" egy negatív jelentésű szó, a szókimondás pedig pozitív. Nem véletlen használja a Jobbik összes politikai ellenfele a szélsőséges jelzőt rájuk.
2012. febr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

A Jobbiktól tart minden politikai erő.

Egyszerüen azért mert nem azt a leírt szabályt alkalmazzák amia dolgok feletti átnézést és a mutyik elfogadást gyarokolja. A Fidesz is néha majdnem kimondott néhány olyan szót és mondatot amit a liberális "demokráciákban" nem tartanak politikailag szalonképesnek, az az polkorretnek.


A Jobbik gondnélkül kibontja azokat az eddig szépen a pultalá rejtett csomagokat amigben elszennyeződött minden magyar rendszerváltó! Sőt azokat is amik nyugati csapdákat és gazdasági aknákat rejt és már be van építve egy hatény de a társadalom számára szinte láthatatlan szerkezeti közegbe. Persze sokan láthuk, de sok ma a kétkedő, akik még a létezését is tagadja pusztán mert az ideológiai injekcióval beoltották.


Az az, a máig érvényes és rohadó ideolódia és gazdasági paradigma rejtett anti magyar potenciájit olyan erővel képes megszellőztetni, ami dominóelvként ragadhat át sik nemzetre.

2012. febr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

"azokat is amik nyugati csapdákat "

Hat pont ezert szelsoseges. A nyugati csapdakra figyel, a keletiekbe meg beleesik.

2012. febr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Sz1u ***** válasza:
56%

"Miért nevezitek a Jobbikot szélsőségesnek?"


Csak néhány példa:

- Hááát, aki ide akarja hívni az iszlám (terrorista) haverjait rendet csinálni, az nem szélsőséges?

- Nincs összefonódása a Jobbiknak a (bármilyen) Gárdákkal, Betyárseregekkel, ilyen-olyan hungarista szervezetekkel?

- Nem ők mondták, hogy a Jobbik az nem demokratikus szervezet?


"Pedig csak kimondja az igazat és nem beszél mellé."


Egyáltalán nem mond igazat és teljesen mellébeszél (egy-két kivételtől)!


Látod, most én is csak általánosságban beszéltem, ahogy a kérdésed is szól. Tegyél fel egy konkrét kérdést (vagy linket legalább), azon már jobban lehet vitázni!

2012. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

""azokat is amik nyugati csapdákat "

Hat pont ezert szelsoseges. A nyugati csapdakra figyel, a keletiekbe meg beleesik.


Milyen kapcsolatunk van a kelettel és milyen csapdáink amibe beleléptünk?


Kíváncsian várom?

2012. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

"Csak néhány példa:

- Hááát, aki ide akarja hívni az iszlám (terrorista) haverjait rendet csinálni, az nem szélsőséges?


Ki dönti el hogy ki a terrorista? A Usa vagy a nyugat?

Ki a terrorista, akik nem szeretik a coca-colát és nem kérik, vagy akik rájuk akarják akár katonailag is erőltetni?


De én még nem hallottam perzsa teroristákrók csak a ballib médiákban, azt hogy valamit is elkövettek azt soha sehol!


- Nincs összefonódása a Jobbiknak a (bármilyen) Gárdákkal, Betyárseregekkel, ilyen-olyan hungarista szervezetekkel?


És mi is a baj ezekkel a szervezetekkel?

Mit csináltak, mit lehet felróni nekik?


- Nem ők mondták, hogy a Jobbik az nem demokratikus szervezet?


Ez hatalmas csúsztatás, ami a szókörnyezetből tudatosan kiragadva hangzik csak így. A mai demokráciák működése és elvszerüsége az amihez nem akarnak a Jobbikosok csatlakozni. Ugyanis ez ma csak a nagytőke gazdasági érdek demokráciája, és a hatalommal visszaélés demokráciája.


Ugye így már más a lényege!


"Pedig csak kimondja az igazat és nem beszél mellé."


"Egyáltalán nem mond igazat és teljesen mellébeszél (egy-két kivételtől)!


Már azzal is keményen kimondja az igazságot hogy ma áll demokráciában élünk, aminek egy a funkciója, hogy kiszolgálja azokat akik a szájízükre képesek alakítani a pénzükkel és a hatalmukkal.


""Látod, most én is csak általánosságban beszéltem, ahogy a kérdésed is szól.


Annyira álltalánosan amennyire kb az ATV.

Az az, kiragadva ami megbontható és elhalgatva ami az eszmeiség és a lényeg.


"Tegyél fel egy konkrét kérdést (vagy linket legalább), azon már jobban lehet vitázni!


Tessék!


Miből pótoljuk a kermultik álltal kivitt profitot ami nem tőkésedik újra hazánban?


Mi a neve annak a tőkés társadalomnak aki nem rendelkezik tőkejövedelmekkel?

2012. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Sz1u ***** válasza:
25%

10:38


"Ki dönti el hogy ki a terrorista? A Usa vagy a nyugat?

Ki a terrorista, akik nem szeretik a coca-colát és nem kérik, vagy akik rájuk akarják akár katonailag is erőltetni?"


Ha a kettő közül (USA, ill, Irán) választani kellene, hogy hol szeretnél élni egyszerű közemberként (főleg nőként) melyiket választanád?

Egyébként pedig:

[link]


"De én még nem hallottam perzsa teroristákrók csak a ballib médiákban, azt hogy valamit is elkövettek azt soha sehol! "


[link]


"És mi is a baj ezekkel a szervezetekkel?

Mit csináltak, mit lehet felróni nekik?"


Provokálnak, gyűlöletet és félelmet keltenek. Miért nem lehet megérteni, hogy ez tényleg így érzi a csendes többség (ismét leírom: a többség!). Az, hogy (jó)néhányan (a nyilas időszakot idéző egyenruhában) a masírozásban töltik ki a szereplési vágyukat, szerinted miért nem kelthet félelmet a normál fehérbőrű magyarok között is?


"Ez hatalmas csúsztatás, ami a szókörnyezetből tudatosan kiragadva hangzik csak így."


Tessék az "eredeti" oldalon:


[link]


Egyébként, ha már a "szókörnyezetből tudatosan" kiragadásról beszélünk, akkor melyik részt szokták emlegetni az őszödi beszéddel kapcsolatban? Ugyanis az is csak egy óriási csúsztatás, a szövegkörnyezetből való kiragadás volt!


"Ugyanis ez ma csak a nagytőke gazdasági érdek demokráciája, és a hatalommal visszaélés demokráciája."


Ez nem csak a nagytőke sajátja. Kicsiben is ugyanúgy meg van. Csak ugye hangzatosabb a zsidó karalytőkére hivatkozni. Pl. ha Vonának van, vagy volna vállalkozása, gyára, stb...stb... gondolod ő majd tisztességes bért fizetne a dolgozóinak.


"Már azzal is keményen kimondja az igazságot hogy ma áll demokráciában élünk, aminek egy a funkciója, hogy kiszolgálja azokat akik a szájízükre képesek alakítani a pénzükkel és a hatalmukkal."


Hangzatos maszlag. Az előbb már beszéltem róla.


"Annyira álltalánosan amennyire kb az ATV."


Nahhh... bezzeg a Kuruc, Barikád, HírTV, Evho, az igen!

"Az az, kiragadva ami megbontható és elhalgatva ami az eszmeiség és a lényeg." - bekopiztam a magyarázó mondatodat, mert tökéletesen illik ezekre a kuruc-féle médiákra.


"Miből pótoljuk a kermultik álltal kivitt profitot ami nem tőkésedik újra hazánban?"


Tegnap már eléggé sarokba lettek szorítva a "kermulti" ellenesek, kifejtettem ott (linkekkel igazolva) a véleményemet alaposan.

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__266..

"Természetesen" a hebegés-habogásokon kívül egy értelmes választ sem tudtak adni a kedves ellenzők (könnyen meg lehet, hogy Te voltál az egyik közülük), erre ki is írtak egy másik kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__266..

Csemegézzél a kommentekből. Ám gyanítom, hogy egyik sem fog meggyőzni.

2012. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!