Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit neveztek Árpád-sávosnak?...

Kit neveztek Árpád-sávosnak? Hogyan definiálnátok őket?

Figyelt kérdés
Ugyanis van egy olyan érzésem, hogy Árpád-sávosok alatt nagyon sokan teljesen mást értenek...szóval ez egy nagyon tág fogalom és kíváncsi vagyok, a nagy többség kit hív Árpád-sávosnak?
2009. jún. 2. 22:12
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszadó válasza is nagyon elgondolkodtató. De mi van ha tényleg nem egy csoportról beszélünk, hanem kettőről? Ismerek olyan embereket, akik valóban törnek zúznak, bántják azokat, akik nem magyarkodnak, eddig mi csak simán hungaristáknak neveztük őket és a tinik/fiatalok körében kb olyan stílust képviselt, mint a rockerség vagy az emo. De ott van a másik oldal is, akik szereteik az országot, a hazát, a történelmet, a néphagyományokat, és tisztább a magyar identitásuk, mint a hungaristáknak, de ezt nem törés-zúzással, hanem a néphagyományok gyakorlásával mutatják ki. És az, hogy van, aki nem szereti a romákat, mert mondjuk már érte őt vagy hozzátartozóját cigánytámadás, miért jelenti rögtön az, hogy az az ember már fasiszta, rasszista....stb. ? Én is félek a cigányoktól, mert már volt, hogy a páromat felpofozták azért, mert nem adta oda a telefonját. És ráadásul én nő vagyok, velem több ocsmányságot tudnak csinálni, mint egy sima rablás. És emiatt én is utálom őket, főleg akor, mikor a buszon az ő szaguk miatt vagyok rosszul, van hányingerem. És ne mondja nekem senki, hogy ez rasszizmus, mert nem én mondtam nekik, hogy ne fürödjenek és azt sem, hogy itt vagyok, gyertek van nálam pénz! Nem csak a végleteket kellene látnia egyik félnek sem... nem a magyar népet istenítik azok, akik nem bírják a romákat, hanem pusztán ezt az egy népcsoportot nem bírják...és rasszistának sem lehet őket nevezni, mert ha rasszisták lennének, akkor gyűlölnék az összes kisebbséget...mert ugye vannak itt még horvátok,svábok,kínaiak,afrikaiak,meg ki tudja még mennyi fajta népcsoport.
2009. jún. 3. 10:00
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Az Árpád-sávos zászlót "marketingelték" bele a "nyilas kocsogok" meghatározásba! Nemzeti identitásunk része az Árpád-sáv, az hogy már felhasználták rossz propagandához, annak koszonheto, hogy már akkor is ott volt, és sok száz évvel elotte is ott volt, koszonhetoen annak, hogy sok más néppel ellentétben ilyen szép, patinás, régi jelképekkel rendelkezunk! Magát a fogalmat, "árpádsávosok", eleve megtévesztésként és nemzeti jelképunk lejáratására találták ki, nem lennék meglepve, hogy ha ez igy megy tovabb, megjelennének a "szent koronás f***fejek" is. Marmint, fogalmi szinten. Aztán ha kelloképpen megutáltatták régi jelképeinket az emberekkel (esetleg néhány radikális orultnek a provokálás hatására TENYLEG eszébe jut hulyeséget csinalni!!!), johet az átnevelés a "globalis" értékrendre, akkor már senkinek nem lesz fontos hogy ezt vagy azt ugyan ne árusítsa már ki az állam, orommel dobjuk majd oda magunkat is. Ez az osszes tobbi orszagnak jo lenne, rajtunk kivul! Tényleg uzleti alapon megy! Az identitasunkat orizni kell, ez a mi és CSAKIS A MI érdekunk, probaljunk nem bedolni a maszlagnak. NINCS olyan, hogy "árpádsávosok", akármennyire is akarják beszivárogtatni a koztudatba, mint találó kifejezést egy - akár pozitív akár negatív jellegu - csoportra vonatkoztatva. Amikor megláttam azt a plakátot, fordult egyet a gyomrom és azota se nyugodott meg. Oszd meg és uralkodj, a politika egyik legosibb alapelve!!!
2009. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
Én nem vagyok nagy nemzeti érzelmű ember, de azért az már tényleg durva, hogy mikor meglátok egy Árpád-sávos, vagy egy piros-fehér-zöld zászlót, akkor azok a mocskos szemetek jutnak eszembe, akik tönkre teszik ezt az országot (sokkolják a közvéleményt, felszítják a politikai különbségeket, hogy a külföldi megítélésünkről ne is beszéljek...) Na ők azok, akik többet ártanak az országnak, mint bárki más. Én őket, hívom árpádsávosoknak, mivel sajnos sikerült elérniük a k.va nagy hazaszeretetükkel, hogy egy történelmi zászlónkról a törés-zúzás-robbantás jusson eszembe. Gratulálok, igazi magyarok vagytok!
2009. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló: Gratulálok, te vagy a 200 001-dik idióta aki bedőltél a liberális gyűlölködésnek! Ebben az országban a szadesztól nagyobb gyűlölködő, szélsőséges és magyarellenes mocskos párt nincs! De az utóbbi időben ehhez mind asszisztált a maszop is! De ez előző szerint nem az a baj, hogy fillérekért kiárusították a nemzeti vagyonunkat, nem az, hogy rabszolgasorsba, a külföld kiszolgálónépjévé, csicskásaivá taszították az egész népet, nem az hogy a mezőgazdaságunkat, az agráriumot teljesen tönkretették, nem az, hogy 2007-ben a világ legnagyobb GDP arányos deficitét produkálta a ballib kormány, nem az, hogy ma már olyan szinten kiirtották a nemzeti öntudatot, hogy már félve merjük csak kimondani, hogy melyik országhoz/nemzethez tartozunk, nem az hogy asszisztáltak a rabló bandának, akik a vidéki lakosságot naponta terrorizálják, nem az hogy hála nekik már most minden 8év alatti gyerek cigány! Neeeem, ez ugye semmisség, ahhoz a pár szerencsétlenhez képest, aki lázadva az igazságtalanság ellen ki mer menni az utcára, és fel meri emelni a szavát! És ha már itt járunk, minden, ismétlem minden nyugati fejlett demokráciában is vannak hasonló megmozdulások, tüntetések, de érdekes mód az valahogy nem háborítja fel a többi országot, az valahogy nem jut ki az országhatáron kívülre (ez alapján pl. a franciákat vagy dánokat is lerasszistázhatnánk, hiszen ott is számtalanszor kemény kézzel leverték a négerek, arabok lázadását)! És miért nem? Mert ott nem ilyen mérhetetlenül hazaáruló és magyarellenes az egész média, ami azt nézi, hol járathatja le az országot, és természetesen ennek irányítója teljes mértékben a szadesz-maszop páros!


És végül! Egyet jegyezzünk már meg: először volt az ok, és csak aztán az okozat!!! Vagyis miért elhibázott az a plakátja a szadesznak, amin kérdezik, h milyen képet szeretnénk magunkról festeni, és ott látható egy görkoris gyerek illetve egy utcai összecsapás? Azért mert addig mindig lesznek utcai harcok amíg ez a rabló banda el nem takarodik innen, hiszen érdekes módon 2006 előtt miért nem voltak ilyen harcok az utcákon?? MErt akkor telt be a pohár a kisembereknek!! Vagyis ahhoz, hogy a görkoris képet tudjuk mutatni, ahhoz a szadesznak és maszopnak el kell takarodnia a közéletből!!! Mert addig Magyarországon mindig is lesznek utcai harcok! Ezt kellene mindenkinek megértenie! Előbb szüntessük meg a kiváltó okot, aztán megszűnik az okozat is!!!!

2009. jún. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!