Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az a Molnár F. Árpád?

Ki az a Molnár F. Árpád?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam egy videóját, és érdekelne, hogy ki is ő, mit csinál? Már csak azért is, mert rámentem a hirhatter.com-ra, és le van tiltva a Szervezett Bűnözés Elleni Főosztály felszólítása alapján. Lehet van némi igazság abban, amit mond?
2011. márc. 22. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
több videóját végignéztem, meg cikkét de semmivel sem támasztja alá amit mond, ahhoz képest elég nagy szófosása van. beszél orbán által megölt foglyokról, elektrosokkterápiáról, HAARP által zombivá változtatott emberekről, de forrás? az nincs.
2011. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is láttam 1-2 videóját.Többek között politikai témájú dolgokból csinál videót(ma már illegálisan).Azt nem tudom mi volt az oka annak,hogy tiltják,de ő olyasmi mint a Frei Tamás volt a Frei dosszié c műsorral csak kicsibe.
2011. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezeket én nem is láttam, de majd megnézem :)


Én konkrétan arra gondolok, amikor azt mondta, hogy rendőr volt, és a Görgényi felbukkanásával ütötte fel a fejét a prostitúció, a kábszer és a szervezett bűnözés a környéken.

2011. márc. 22. 21:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen olyanok is vannak ,csak ha már a politika rovatba vagyunk akkor felhoztam már a politikai témát:)

Egyébként elsőnek igaza van abban,hogy forrása nincs,viszont amit tud lefilmez és kikéri az adott témában a kisemberek véleményét.

2011. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Egy agyament. Most komolyan, nézzetek már rá. Bezárt a Lipót, ő pedig kint van. Ok-okozat.
2011. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem, nincs. Csupán elmebeteg és nem akarják ,hogy még több embert megfertőzzön a baromságaival.
2011. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Dolgozhatna a kuruinfónál is ha az elmebeteg szófosását ráállítaná a holokausztra és a zsidókra. De így még a kurucnak se kell.
2011. márc. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kurucnál biztos nem dolgozhatna, mivel van neki egy olyan rádióműsora, melynek címe: "Hangrobbanás a kurucinfó lemeztelenítésére." Én nem vagyok kuruc imádó, de amennyi zöldséget ott összehord Molnár F., azt nehéz lenne überelni.
2011. márc. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Molnár sima elmebeteg, csodálom is, hogy nem Szaniszlóval közösen vezetnek műsort.
2011. márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 46%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:48


Szerencsétlen bibsi :(

2011. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!