Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Molnár F. Árpád vs. Bartos...

Molnár F. Árpád vs. Bartos Cs. István?

Figyelt kérdés

Molnár F.: [link]


Bartos Cs.: http://www.youtube.com/user/fmrfk


Szerintetek:


- Melyikük őrültebb?

- Melyiküknek van több értékelhető gondolata?

- Melyikük szexibb?


2011. jan. 21. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Molnár F Árpádot nem ismerem, de ez a Bartos Cs. egy alpári, paraszt, alkoholista, elmebeteg idióta. Be kéne szerintem zárni. Egy értékelhető gondolata sincs!! Nem nagyon értem, hogy miért gondolja magát ilyen nagy embernek. Szerintem bármelyik "jó" állapotban lévő hajléktalanhoz odamész, kb ugyanezeket hallhatod tőlük is. Az én szemembe ennél alacsonyabbra nem is süllyedhetne senki szerintem! A társadalom legallja kb, de inkább abbahagyom, nem idegesítem inkább rajta magam.
2011. jan. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Bartos egy egyre jobban leépülő alkoholista csöves, semmi érdekes vagy eredeti nincs benne, ezrével találhatsz ilyeneket, ha szétnézel Pesten.


Molnár F. egy fokkal érdekesebb jelenség, az összeesküvés-elméletek gyűjtője és terjesztője, bolond szövegeket ír, bár szerintem orvosi értelemben nem őrült (ahhoz túl összeszedett és jól menedzseli magát - elmebetegek erre általában nem képesek).


Értékelhető gondolatai egyiknek sincsenek, Molnár F. szórakoztató, Bartos nem.

2011. jan. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mindkettő idióta (a mérték nem lényeg)

egyiknek sincs

az utolsó pont ugye valami vicc?

2011. jan. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Molnár F. egy fokkal érdekesebb jelenség"

szerintem érdektelen

nem vagyok kurucpárti, de hallgasd meg a "Hangrobbanás a kurucinfó lemeztelenítésére" című anyagot! amit ott összehord, az legitimálná a zárt osztályra való bekerülését!

2011. jan. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom az ilyen hülyéktől kell félni igazán! Még a végén bedől nekik valaki, és azt az emberiség már nem bírná el!
2011. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a 'bartos cs' egy senki lehet! nézzük Molnár F Árpád-ot aki kételkedik próbálja azt megcsinálni amit ők csinálnak! Mivel bűncselekményekkel vádol meg a világon több politikust ezért ennek következményeinek kellene lenni gondolom van is, de viszont aki mást bűncselekménnyel vádol annak kell lennie bizonyítékainak amivel bizonyítja, hogy amit kijelent az valós kijelentés(és már azért M.F.Á-ot feljelentgették párszor még sincs börtönbe)ha ezt mi megtennénk kívülálló személyek már rég szabadságon ülnénk wellnes rácsok mögött!
2011. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Melyikük szexibb?" XDDD
2013. jan. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lipótszökevények, mindketten.
2019. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!