Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Nektek ki számít...

Jobbikosok! Nektek ki számít magyarnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
A közel 10 millió magyar állampolgár közül a ti szemetekben kik számítanak valóban magyarnak?

2012. febr. 6. 22:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Akkor egy dolgot mondjatok meg jobbikosok! Ha a négy hónapos lányom magyar állampolgár, Magyarországon neveljük és magyarnak neveljük, magyar nyelven beszélünk hozzá, de anyai ágon nem magyar és ez látszik is rajta (mivel a feleségem fekete, kenyai), akkor a szemetekben ő is magyar, vagy csak azz európai fehér népek keveredését fogadjátok el?
2012. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11# megválaszolnám helyettük, de igencsak kitiltanának!

Nem igen fáj Trianon a feleségednek, "lehet nem is tudja mi az" (félre ne értsd) de adott egy gyermeket a világnak amit felneveltek.

Ha csak az anyát tisztelem benne, sem mondhatnám, hogy ez + az.


Visszatérve, jó hogy magyarnak nevelitek, de azért Kenya se maradjon (és nem is maradhat) ki.


Jó egészséget!

2012. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A szuahéli nyelv nekem halálosan nehéz volt, úgyhogy azt nem igen tanultam meg, de feltett szándékunk megtanítani a lányunknak, ha nem is teljesen, d elegalább egy keveset az anyai hazája nyelvén. Viszont az ország történelmét, kultúráját elég jól ismerem a feleségemnek hála és ezt szeretnénk szintén továbbadni neki.

Például smerek kenyai népmeséket (ezek többsége nincs lefordítva, a feleségem angolul mondta el nekem, ránk vár a tisztség, hogy lefordítsuk :-). Ezeket szeretném majd elmondani a lányomnak, ha elég idős lesz (4 hónaposan csak nem aktuális:-)), de persze majd Mátyás király sem maradhat ki.

Egyetértettünka feleségemmel abban, hogy elsősorban magyarnak neveljük fel, ha már Magyarországon élünk, ezt választottuk. Ha én élnék Kenyában, kenyainak nevelnénk, szerintem/szerintünk ez így normális. Ettől még feltett szándékunk minél többet átadni neki abból a kultúrából, amit az anyja "hozott", bár ez nem lesz túl nehéz, mivel itthon a lecsó mellett gyakran vannak kenyai ételek is (a feleségemnél jobban csak az anyósom főzi őket :P).


Ennél többet szélmalomharc lenne belenevelni az anyai gyökereiből, hiszen magyar közegben felnőve többet úgy sem igen tartana.


Trianonról tudja a feleségem, hogy mi az és igazságtalannak tartja, de persze nem úgy, ahogy egy magyar. De ez nem is várható tőle. Én is sajnálom a tibetieket, de ettől még nem érzem át annyira egy tibeti ember helyzetét úgy, mint egy székely magyarét. De szerintem ezért abszolút nem lehet rá haragudni.

2012. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12%

De azér merem remélni, jobbikosok, hogy nekünk, határon túli magyarok magyarságát sem vonjátok kétségbe.

Ha pedig Trianonról van szó, az nekünk fáj a legjobban + a 2004es népszavazás ahol úgy ahogy vagyunk elutasított minket a Magyarországi lakosság.

2012. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14!!!!!!!!!!!

Ha valakinek, hát nekem maradtak családtagjaim odaát, csak két példa.

Várad, (RO) Beregszász (UA)


De nekem ne mond drága magyar testvérem, hogy

1. ti nem láttátok, hogy ez csak arra volt jó, hogy összeveszítsenek minket,

2. nem készítették fel az itthoni magyarokat arra, hogy mi is várható,

3. nem volt az emberek tudatában az, hogy ez mit is jelent!

2012. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
37%

"2004es népszavazás ahol úgy

ahogy vagyunk elutasított minket

a Magyarországi lakosság."


A társadalom értelmesebb rétege nem utasította, aki meg megtette az azért tette mert a zsidókommunista banda össze-vissza hazudozott hogy így lesz rossz, meg úgy lesz rossz... Meg ugye az agymosó tv. A magyarság 80%-a azt sem tudja miért magyar a magyar... Ne haragudj rájuk, értsd meg hogy egy láthatatlan elnyomás alatt élünk, ahol az embereket mérgezik az ételeknek nevezett mérgekkel, és betanítják az agymosó tv-k segítségével... Sajnos még az iskolában sem tanítják meg normálissan hogy pl. Mi az a trianon... Nem az emberekkel, hanem a rendszerrel, és a gyarmati népbutítással van a probléma. Nézz csak bele a tv-be, és kérdezz meg egy átlag magyart hogy szerinte ez a fertő normális-e? Mivel ebbe a szennybe szocializálódott azt fogja mondani hogy rendben van. Ilyen valóvilág, meg maúnikasó adja a szellemi szintet a népnek.

2012. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"A társadalom értelmesebb rétege nem utasította, aki meg megtette az azért tette mert a zsidókommunista banda össze-vissza hazudozott hogy így lesz rossz, meg úgy lesz rossz... "


Ezek szerint te elutasítottad. Ha nem érted miért írtam nem hibáztatlak.


" A magyarság 80%-a azt sem tudja miért magyar a magyar."


Ez reprezentatív statisztika vagy a 80-as szám jutott eszedbe. Amúgy a mai magyarokban csekély tiszta magyarság van. Ennek történelmi okai vannak. Majd tanulni fogjátok.


"Ne haragudj rájuk, értsd meg hogy egy láthatatlan elnyomás alatt élünk, ahol az embereket mérgezik az ételeknek nevezett mérgekkel, és betanítják az agymosó tv-k segítségével..."


Mi köze van az egészségtelen táplálkozásnak a népszavazáshoz? Erdélyben szerinted mit esznek? Légy erős, ott is ugyan olyan emberek élnek, nem pedig népviseletbe öltözött hagyományos ételeket fogyasztó emberek. Amúgy az erdélyi kannás bor is egészségtelen. Az agymosó tévékhez hozzátenném az agymosó weboldalakat (kuruc).


"Sajnos még az iskolában sem tanítják meg normálissan hogy pl. Mi az a trianon.."


Azért mert nem tanultad meg, attól még tanítják. Mi az, hogy, " mi a trianon"? Az egy település. A trianoni békediktátum vagy szerződés az pedig egy irat. Kicsit fogalmazz pontosabban, ha már ennyire fontos neked ez a dolog.



" Ilyen valóvilág, meg maúnikasó adja a szellemi szintet a népnek.

"


Erdélyben szerinted nincs szenny műsor?

2012. febr. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!