Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová tüntek a jobbikosok?

Hová tüntek a jobbikosok?

Figyelt kérdés

A kérdést nem provokációnak szánom, csupán feltűnt, hogy mintha kevesebben lennének. De nemcsak a GYK-n, hanem a You Tubeon is kevesebben zörgetik a szablyákat.

Illetve nézegettem nagyon régi kérdéseket és ezelőtt egy két évvel még simán nullára pontoztak egy egy Jobbik ellenes kiszólást most meg nemhogy nullán vannak hanem még pluszban.


2012. jan. 10. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Csak a szokásos. Megvolt a választás, a FIDESZ győzőtt, úgyhogy most megint balosnak lenni a divat:)

2002-2010-ig ugyanez volt a helyzet, csak fordítva. Hát ezért:)

2012. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ultracivil ***** válasza:
46%

Most, hogy az egész országot felmérve kiderítették, hogy ki a zsidó, ki a szittya és ki a gój bevégezték küldetésüket.


Consummatum est.

2012. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Várnak.
2012. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bumbi02 ***** válasza:
54%

ITt vannak nyugi.. sunyin névtelen pontoznak le, de alátámasztani nem tudnak..


Napokban leszóltam a Jobbik programját hogy mesekönyv durr neki 0%on voltam..Mert hogy el se olvastam és aki olvasta - nem csak médiából hallott róla idézeteket - az tudja hogy az egy jó program durr neki 100%ot kapott..

Erre fogtam és előkerestem gépemen JObbik programját, véletlenszerűen bele "lapoztam" és válogattam belőle "gyöngyszemeket".. ezt is lepontozták, csak már nem írtak rá vissza semmit.

2012. jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem tűntem el pedik kirájjobbikos vagyok
2012. jan. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
A a pár darab valószínűleg az asztal alatt, félig részegen két hányás között zsidózik. Másra nem jók. Az egy söpredék, szégyene az országnak.
2012. jan. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

A jobbikosok úgy néz ki, hogy átálltak a Fideszhez.

Érdekes,hogy mennyire a fidesz ellen voltak, főleg akkor amikor a gárdát betiltották. Lám lám mit tesz a hatalom és a pénz. Számomra a jobbik jó választásnak tűnt eddig, de mára nagyon kiábrándultam belőlük. A legszimpatikusabb párt már LMP, csak az a kérdés, hogy mennyire gondolják komolyan. Az eddig hatalomra került pártoknak csak addig volt fontos a szavazó, míg rá nem szavazott, aztán rögtön politikát váltott.Egy olyan párt kellene ennek az országnak aki a társadalom túlnyomó többségét felkarolja, a leszakadó, illetve a leszakadt réteget megpróbálja felemelni,ezzel a politikával hosszabb távon sikeresek lehetnénk.

Emlékeztek mi volt 2009-ben.(FIDESZ) Szolidaritás, a munka becsülete,a tehetősebb fizessen többet..... Nem lesz megszorítás....

Erre: 16%-os adó, Baleseti adó , 4 napos pálya matrica eltörlése, ingatan, eb adó megszavazása. Munka törvénykönyv tönkretétele, a munkavállaló számára. közmunka 30000ft.ért (élj meg belőle) Alkotmány módosítása. Áfa emelés, stb. Alig lehetne mondani egy két dolgot, ami tényleg szimpatikus volt a társadalom túlnyomó többségének. És erre aszisztál nekik a jobbik. Jobbikos voltam, de már nem kérek belőlük sem.

2012. jan. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

És gondoljatok bele: Ha a jobbik ennyire makacsul ragaszkodik, hogy ne legyen IMF megállapodás, akkor mennyire elszállna a forint, illetve rövid időn belül az állam fizetésképtelenné válna. Szerintem ez senkinek nem érdeke.

Sok minden jó volt a jobbik programjában, de ezzel a makacssággal tönkre tennék az országot.

Viszont az államadóság újra tárgyalását meg kellene lépni!!!!!!!!!!!!!!!

2012. jan. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 bumbi02 ***** válasza:
Igen, csak az államadósság újratárgyalásának átütemezésének még szigorúbb feltételei lennének mint egy IMF hitelnek.. És egyelőre még az is kétséges hogy teljesíti-e a magyar kormány az IMF feltételeit..
2012. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ugyanezt vettem észre én is. Régen, ha csak enyhén szidtam a Jobbikot, rögtön 0%-ra pontoztak(így lettem 87%-osból 3 hónap alatt 72%-os), aztán már lelassult, 1 év alatt csökkentem 66%-ra.

Most viszont már lehet írni rosszat is a Jobbikról, gyakran 90%-ra pontozzák a választ, ráadásul sok más felhasználó is az én nézeteimet támogatja egy vitában, ami 2 éve még elképzelhetetlen lett volna.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__1141..

2012. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!