Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová tüntek a jobbikosok?

Hová tüntek a jobbikosok?

Figyelt kérdés

A kérdést nem provokációnak szánom, csupán feltűnt, hogy mintha kevesebben lennének. De nemcsak a GYK-n, hanem a You Tubeon is kevesebben zörgetik a szablyákat.

Illetve nézegettem nagyon régi kérdéseket és ezelőtt egy két évvel még simán nullára pontoztak egy egy Jobbik ellenes kiszólást most meg nemhogy nullán vannak hanem még pluszban.


2012. jan. 10. 21:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Még itt vagyunk. Csak rájöttünk hogy nem érdemes leállni vitatkozni az ország ellenségeivel. Nekem személy szerint egyre jobban tetszik Orbán politikája de ettől még nem szavaznák rá. Amúgy ilyenkor derül ki is igazából a nemzetáruló amikor sz*rul megy az országnak egyből visszasírják a 21. század eddigi legsötétebb korszakát az elmúlt nyolc évet.
2012. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Pár nappal ezelőtt írtam, hogy 66%-ra csökkentem. Azóta megválaszoltam pár kérdést, és tessék :D
2012. jan. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ultracivil ***** válasza:

"de ettől még nem szavaznák rá"


A vitéz magyarkodás mellet jó lenne a nyelvet is már megtanulni. Kb. ennyi az a szint, ami azon az oldalon található.


Mellesleg meg jó lenne megérteni végre, hogy nem két pólusú az ország. Senki sem azt 8 évet siratja, de azt a 21 évet annál inkább.

Ami meg ennél is siralmasabb, az a jövőnk!

2012. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyugi,még itt vagyunk:)
2012. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Még itt vagytok, de már szemmel láthatóan kevesebben.
2012. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!