Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Nektek ki számít...

Jobbikosok! Nektek ki számít magyarnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
A közel 10 millió magyar állampolgár közül a ti szemetekben kik számítanak valóban magyarnak?

2012. febr. 6. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Aki átérzi a "magyarnak lenni" érzését. Aki nem tudja miről beszélek, az már alapból nem magyar.
2012. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Te tényleg azt hiszed hogy csak ilyen baromságokkal foglalkoznak a Jobbikosok?


Ok, kell nemzeti identitás, és az utolsó pillanatban jött elmozdulás abban a tekintetben hogy a magyarok egyre nagyobb számban nemzetben gondolkodnak.


De ki is a magyar?


Aki vállalja a felelőséget is azért hogy magyar lehessen!

2012. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
A jobbikosok.
2012. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Képzeld én Jobbikos vagyok, és tudom hogy nem tiszta vérű honfoglalók voltak az őseim. Nem az ős számit, mert az összes ember egy őstől származik, hanem a kultúrális és szellemi örökség ami nem a honfoglaláskor keletkezett, hanem azóta is folyamatosan fejlődik, és bővűl. Én nem is azt mondanám hogy nem tartom őket magyarnak, csupán annyit hogy átvan mosva az agyuk, nincs nemzeti identitásuk, és ezért a "magyarnak lenni" érzését sem képesek átérezni.
2012. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
az a magyar, akinek fáj Trianon!
2012. febr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Ki a "magyar". Aki az akar lenni. Aki büszke az országra, szereti azt. Egyik leg-magyar-fanatikusabb ismerősöm pl részben ukrán származású, de ez cseppet se zavarja, miért is zavarná. Ő magyar, én is, bárki aki az akar lenni.


Ki nem magyar? Hát, technikailag ez egy hülye kérdés. Sokkal inkább fontosabb az, hogy ki árt a magyar nemzet, nép ellen. Ki az aki rombol, és nem épít. Ki az aki elvesz, és nem termel? Ez itt a fontos kérdés.


Akik meg a szittya meg az Áprád-házi vérvonalra esküsznek, azok beszűkült fanatikusok, nem kel velük foglalkozni, előfordul. Ha már csak azt vesszük, hogy ezt a szegény országot hányszor írtották ki a történelem folyamán. De a szikra mindig új lángokat teremtett a nemzetben.

Jelenleg sajnos leépülés van. A modern kor játékszabályai között semmi se akar igazán működni, plusz túl sok a gazember a felső körökben, a mutyizás mindent szétrohaszt.


Remélem választ kaptál. Mondjuk ahogy látom, inkább csak provokálni akarsz. Na de mind1.

2012. febr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

"Aki átérzi a "magyarnak lenni" érzését. "


Mint a kannás boros fradista, tő-magyar focihuligánok, akik úgy lengetik a pózolós videóikban szálasi képét, hogy közben nincs több nekik mint 8 általános? Hát ezek tényleg igazi magyarok :D. Szerintem manapság azokat tartják magyarnak, akik a nemzetiségük mögé bújnak a felelősségek elől és mindig mást hibáztatnak a problémáikért.

2012. febr. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 menta34 ***** válasza:
72%
Jó a kérdés. De félek nem az a válasz, hogy aki annak érzi/vallja magát. Meg kell nézni a kurucos kommenteket, utálnak ezek mindenkit, ránézésre zsidóznak és cigányoznak. Ha ránézésre nem akkor a vezeték név alapján, stb. Sajnos a jobbik legnagyobb baja pont ez a szélsőséges idiotizmus. (mondom mindezt úgy, hogy rájuk szavaztam).
2012. febr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki valamilyen erőfeszítését, munkáját hozzáteszi az ország jobbá, gazdagabbá, szebbé tételéhez. Akin nem múlik az, hogy az ország a gödörben van.
2012. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

Jaj hát valamiért szúrta adnminka és a Jobbikosok szemét a ké beírásom, nem baj pótolom!


1#

"Aki átérzi a "magyarnak lenni" érzését."


erre Én:

Magyarásd már el nekem elsőke, hogy milyen az a "magyarnak lenni" érzés, mert kíváncsi vagyk!?


5#

az a magyar, akinek fáj Trianon!


erre Én: Ez aztán a definíció!



(Csak hitelesen, és nem moderálva a normális hozzászólásokat!!!!)

2012. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!