Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten legjobb a gazdagokn...

Budapesten legjobb a gazdagoknak élni. Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
Ha lenne havi 1millió keresetem legalább akkor Budapesten lenne legjobb élni.Adók nekik kedveznek,itt olcsó minden EU-hoz képest,lakás fillérekér van,sok a c tipusu állampolgár(na jó ez vicc).Könnyebb megélni itt 1millából mint pl Angliában ennyi pénzből?
2012. febr. 3. 21:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
Elég sokat járok oda Sz1u, az egy klassz város. Elsősorban az asztalitenisz versenyek miatt visz oda vagy arra a utam Békés felé, de mindig megállunk a Csaba centerben visszafelé. Persze van amikor csak átmegyünk családostul a főutcára sétálni, beülni egy-két hangulatosabb helyre, vagy vásárolgatunk, nincs az a túlzsúfoltság mint mondjuk Szegeden. Nálunk csak a Tesco meg a Lidl van ami nagyobb, de azokat ki nem állhatom, vérszegény mind a kettő. A kínaikat meg inkább ne is emlegessük..............
2012. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sz1u ***** válasza:

00:43 Kolopele


"Elsősorban az asztalitenisz versenyek miatt visz oda vagy arra a utam Békés felé, de mindig megállunk a Csaba centerben visszafelé."


Az a baj, hogy tudom, hogy Te nem iszol alkoholt, én meg anélkül nem merek kiállni Veled egy pinyómeccsre... De két-három sör után nem tudnád visszaadni a "Jónyer-kifli"-met, az tutti! :) :) :)


"Persze van amikor csak átmegyünk családostul a főutcára sétálni, beülni egy-két hangulatosabb helyre, vagy vásárolgatunk, nincs az a túlzsúfoltság mint mondjuk Szegeden."


Én is viszonylag sűrűn járok arrafelé (szándékosan nem írom a településed nevét), de -főleg- idő hiányában leginkább a La' Rosa-ban szoktunk kajálni és persze elsősorban a gyerkőcök miatt.

2012. febr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de alkohollal még annyi esélyed sem volna, persze nem mintha anélkül igen...........................Igaz, már csak a megyei I. osztályban játszom, nem az NB 2 - ben, mint annak idején, ahhoz többet kellene edzeni, arra meg már sem időm sem erőm nem volna, ráadásul mint minden komolyabban űzött versenysportnál kijöttek azok a dolgok amit úgy hívünk egészségügyi problémák. 50 évesen ez már valahol érthető is, hiszen sokan már 30 éves koruk előtt vonulnak vissza a sportolók izületi, egyéb gondok végett. Azért még jól tartom magam, aggodalomra semmi ok, csak a túlzott versenysport már nem az én asztalom. Egyébként meg jó étvágyat a pizzériában, nem messze lakom tőle.
2012. febr. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Annyi keresetből Budapesten jó szerencsével egy kellemes belvárosi helyen, kevésbé jó szerencsével pedig egy remek külvárosi "palotában" meg tudnál élni. Ezzel szemben London belvárosában egy luxuslakásnak a heti lakbérét is csak kis szerencsével tudnád ebből a keresetből kifizetni.
2013. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!