Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten legjobb a gazdagokn...

Budapesten legjobb a gazdagoknak élni. Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
Ha lenne havi 1millió keresetem legalább akkor Budapesten lenne legjobb élni.Adók nekik kedveznek,itt olcsó minden EU-hoz képest,lakás fillérekér van,sok a c tipusu állampolgár(na jó ez vicc).Könnyebb megélni itt 1millából mint pl Angliában ennyi pénzből?
2012. febr. 3. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
könnyebb szerintem
2012. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Svájc környékén a legjobb gazdagnak lenni.
2012. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Angliához képest igen. Más országokhoz képest nem.
2012. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Anglia jó kis hely,ott még meg is lehet keresni ezt a pénzösszeget..
2012. febr. 3. 22:10
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:10

Lehet hogy meg lehet keresni, de ott 4szer drágább minden. Ha kimész dolgozni és felhalmozol egy nagyobb összeget, az itthon többet fog érni.

2012. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Anglia jó kis hely,ott még meg is lehet keresni ezt a pénzösszeget.."


Ez igaz, de azért ahhoz ezt megkeres Angliában, kell egy jó szaktudás, mert puszira ott sem adnak ennyi fizetést.

2012. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Drága a lakás, minden szolgáltatás, az egészségügy. Az élelmiszerek olcsóbbak, meg talán a ruhák. Szóval szerintem Anglia az a kivétel, amire érvényes az állításod.
2012. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Nekem eszembe nem jutott soha hogy vidékről Pestre költözzek, de még külföldön sem laknék. Attól hogy az ember jól él ez nem következik feltétlenül belőle. Soha nem szerettem a nagy nyüzsgést, kivéve az otthonit, az 5 gyerek pedig gondoskodik minderről.
2012. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 nem dávid ***** válasza:
83%
Minél szegényebb egy ország annál többet ér a pénzed. Pl: ha elmész romániba több mindent tudsz venni 1milióból mint Magyarországon.
2012. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sz1u ***** válasza:

Szarom le, hogy hol jó a gazdagoknak élni (szerintem bárhol). Engem nem érdekel a más pénze.


Gyertek ide Békéscsabára, mindenkit szívesen látok (mégha nincs is sok pénzem)! :)

2012. febr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!