Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A végtörlesztés miatt növekedn...

A végtörlesztés miatt növekedni fog a hajléktalan családok száma?

Figyelt kérdés
Ismerősömék végső elkeseredésükben eladták a lakásukat.Most keresnek albérletet,aminek a havi összege majdnem üti a törlesztőt.Most még van melóhelyük,de ez ugye ma kétséges.Mi lesz ezekkel a családokkal? Se lakás,se albérlet,talán állás sem.Jó ötlet volt eladni a lakást csak,hogy megszabaduljanak a hiteltől?Szerintem nem.
2012. jan. 29. 13:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

8.vagyok

Azt értem, hogy a törlesztőrészlet a duplája,mert nekem is annyi,de minek a törlesztője ennyi, ha nem hitelre vett lakás volt-mert ezt írtad?????

2012. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Szabadfelhasználásu jelzálog hitel volt,5,6 millió forint értékben.Ezt fizetik ötödik éve,és most derült ki,hogy amit idáig befizettek,annak "lőttek"azt a bank benyelte.Így tehát a teljes összeget fizetik ki,amit a bank kölcsön adott.Hogy mire vették fel?Hogy a volt férj elhagyja a lakást,mivel közös volt.Hogy valamennyire rendbe tegyék,mert egy romhalmaz volt.
2012. jan. 31. 09:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!