Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miétr nem mond le Schmidt?

Miétr nem mond le Schmidt?

Figyelt kérdés
Most még egy gólyamesével elmehetne, de a vizsgálat után - ami valószinűsithető - már kénytelen lesz bevallani az igazságot.És akkor rongyégés!
2012. jan. 26. 08:59
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
44%

Karom erős

Szivem bátor

Én vagyok a terminátor.

2012. febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
18%
Épen elég bőr van az orcáján és úgy gondolja ráfér.
2012. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
17%
MIÉRT MONDANA LE.?Ekkora hűhót direkt csinálnak körülötte a semmiféle diplomával nem rendelkezők, vagy azok akiknek maximum foxi-maxi doktorátusuk van.
2012. febr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
18%
23/23 -nak Öcsém ,hogy Te milyen zsindely vagy. Értő-olvasó smafu mi. Oviba hogy mentél át a haladóba , póttal !
2012. febr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
30%
Miért mennék oviba amikor PL. Horn Gy-nak ÉS Münnich F-NEK ÉRRETTSÉGI NÉLKÜL IS DOKTORÁTUSUK VOLT?
2012. febr. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
66%

Le kellene mondania ha tisztességes volna, és akkor is ha az MSZP-sek mondanák meg a Fideszeseknek, hogy mit csináljanak.

Csak hogy nem tisztességes, és nem a az MSZP-sek mondják meg a Fideszeseknek, hogy mit csináljanak.

2012. febr. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
86%
A fent jelzett kettőnek nem csak doktorátusa, hanem esze is volt és nem csak keleten voltak elismert politológusok. Ennek meg a produkciója az viszont világcsúcs a nyelvcsapásoknál van. A régi rendszerbe lett valaki ne feledd. Én például szégyellem magam miatta. Láttam a finn ülésen és mondhatom,hogy nem sok vigyor maradt az orcáján. De feleségén annál több. Ha a helyébe lennék nem vigyorognák annyit,mert nincs miért.
2012. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
61%
Hát igen Horn Gyuszi nem csak Orbánnak nyalt, de két világrésznek egyszerre, ez tényleg nagy teljesítmény, és komoly "elismerést" vagy inkább hálát váltott ki és igen nagy teljesítmény volt bagóért eladni az országot is.
2012. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
A lényeg az hogy ő és a bandája jól járt. (Y) :-(
2012. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
28%

Hát igen! Jellemző, hogy arra kevesen gondolnak, hogy Horn Gyuszi "tenger sok esze"

hova juttatta az országot. Ő és bandája ide ahol most vagyunk. Ez az állapot évtizedek termése.

2012. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!