Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Választanál új hazát (és...

Választanál új hazát (és melyiket) a mai itthoni viszonyok miatt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 17:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom..!

Ha itthon nem lehetek "szabad, biztonságban élő, előre tervezhető" magyar, akkor én nem akarok magyar lenni pl. Spanyolországban.


Értitek?

2012. jan. 25. 19:24
 12/19 anonim ***** válasza:
23%
Mi a párommal szemrebbenés nélkül elmennénk ha lenne rá lehetőségünk. Itt mi vagyunk a bűnözők mert nincs munkahely. A segély meg éhenhaláshoz is kevés nemhogy számlákra és vegetálásra.
2012. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Van rá lehetőség. A határ nyitva, már útlevél se kell, elég a személyi. Mi tart vissza, ha semmi nem köt ide? Vagy talán félsz, hogy ott valóban éhenhalnál, nem tartanának el a többiek, mint itthon?
2012. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én már választottam, Anglia vagy Németország, de a nyelv miatt valószínűleg Anglia lesz a győztes. Ami visszatart: még nincs meg a szakmám, valamint össze kell gyüjtenem egy kis kezdőtőkét.
2012. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Kedves Túrórudi! Egyáltalán nem várom el, hogy mások tartsanak el (és kérlek ne sértegess ezzel), én csak munkát szeretnék amiből eltarthatom magam és fizethetem a millió adót. Nem azért vagyok m.nélküli mert így jobb. Elmenni pedig egyszerűen nincs miből.
2012. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Édes hazámat, Magyarországot soha el nem hagynám!
2012. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Utolsó...

Édes lenne...ha az évi egy főre jutó GDP 45.000 dollár lenne

Édes lenne... ha rend lenne...

2012. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Már választottam. És nem cserélgetem, mint a zoknimat. A saját viszonyaimat pedig magam szoktam megteremteni, eddig nem panaszkodhatom (végül is magamra panaszkodjak?). A környezetem, az más, azért néha megcsóválom a fejem.
2012. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Aki innen el megy, az meg sem érdemli a magyarságát.
2012. jan. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!