Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Választanál új hazát (és...

Választanál új hazát (és melyiket) a mai itthoni viszonyok miatt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 17:46
1 2
 1/19 Sz1u ***** válasza:
Nem választanék! Jó nekem itthon minden nehézség ellenére.
2012. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Azon vagyok, pár hónap és Dániában fogok élni és dolgozni.
2012. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én már választottam 7 éve , vagyis a szüleim.Akkoriban elég gyerek voltam még és nagyon elleneztem hogy egy idegen országba költözzünk de mára megszerettem ezt és kettős állampolgár lettem.Az Egyesült államokban élek , több magyar embert is ismerek itt és szoktak mesélni az ottani viszonyokról.


Én úgy gondolom hogy az ország nem egy föld darabbal egyenlő hanem a néppel , bárhol vagyunk , bárhol lakunk ugyanúgy magyarok maradunk.

2012. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

A mai viszonyok miatt még nem. De egyre jobban el tudok képzelni egy olyan helyzetet, amikor igen.

És hogy melyiket? Meg sem állnék a Föld másik feléig, a Húsvét-szigetig. Tökéletes lenne.

2012. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ausztrália
2012. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Anyai ágon felvehetnénk más állampolgárságot,és egyre jobban azon vagyunk, hogy elmenjünk, és leadjuk a magyart.

Egyszerűen nem bírjuk!!!

Elegünk van abból, hogy az ember éhen hal, nem lehet jutni ötről a hatra, csak azért mert ilyen vezetőink vannak!

(az összes egytől egyig (nem párfüggő))

2012. jan. 25. 18:25
 8/19 anonim ***** válasza:
18:03-as vagyok , mi nem dobtuk el a magyart hanem felvettük mellé az amerikait.Így láttuk jónak.Minden évben megyünk látogatóba Magyarországra, akkor hasznos.
2012. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem vitatva azt, hogy tényleg nem egyszerű ma az ötről a hatra jutni, én biztos vagyok abban, hogy jóval többen élnek ezen a bolygón olyanok, akik irigyel(het)nek minket, mint akik szánakoz(hat)nak rajtunk.
2012. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát nagyon kettősség van bennem. Igen is meg nem is.

Nagyon szeretem Magyarországot.

De viszont, ha máshová születek, akkor nem kötődnék így ehhez az országhoz, és akkor viszont nem lenne rossz jólétben élni.

Én szívesen lennék német/francia/olasz/spanyol.

2012. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!