Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Őszinte vagy? Van köztetek...

Őszinte vagy? Van köztetek olyan aki a Fideszre szavazott és megbánta? Milyen típusú pártot látnátok szívesen kormányon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 17:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én csak a kérdésre válaszoltam. Most azt ne mondd, hogy megéri az, hogy az X támogatásért (amiről már az elején úgyis tudni, hogy vmelyik nagyobb fejesünk zsebében landol, és nem a magyar nép fog jóllakni belőle) cserébe ingyen képzünk Angliának stb. orvosokat, esszük a francia joghurtot miközben a magyar gazda tönkremegy, majd a földjét bagóért megveszik, átvernek minket diákokat ilyen baromságokkal mint pl Erasmus, ami olyan mint egy sima reklám, csak jól hangzik, de valójában te fizetsz egy csomót, hogy egy ugyanolyan (v sz*rabb) külföldi egyetemen tanulhass mint a magyar egyetemek. Hosszabb távon sztem mindenképp mi szívunk az EU-val.
2012. jan. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!