Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Őszinte vagy? Van köztetek...

Őszinte vagy? Van köztetek olyan aki a Fideszre szavazott és megbánta? Milyen típusú pártot látnátok szívesen kormányon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 17:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a megbánta valaki,akkor mi volt az az esemény,amikor azt mondta...elég volt ebből?!
2012. jan. 18. 17:10
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
2002-ben rájuk szavaztam, de az a hiszti, amit levágtak a bukott választás után, betette a kaput.
2012. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet mégis jobban jártunk volna 2002ben egy Fidesz kormánnyal
2012. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Én a Fideszre szavaztam, mert nem volt jobb! Vagy mégis kire kellett volna? Mszpr-re? Ők már "bizonyítottak", Jobbik? - kiráz tőlük a hideg, komoly, megvalósítható programjuk nincsen. LMP? - kis párt, esélytelen. Tehát maradt a fidesz, akik nem tökéletesek, sőt, de még mindig jobbak, mint a többi párt, és én legalább szavaztam. sok ismerősöm szidja a kormányt, de szavazni nem voltak! az ilyen emberek ne akarjanak beleszólni semmibe, ha a választásra sem mentek el.
2012. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Az a véleményem hogy nincs választék!A sok h... közül a legokosabbat?nem úgy látom hogy ezek az emberek engem képviselnének,pedig nincs nagy elvárásom becsületes munkából megélni ,tisztességesen nevelni a gyerekeimet,biztonságban élni ,legalább a saját házamba de amíg a parlamentiek 500 000 forint minimum fizetéseket és egyéb juttatásokat adnak maguknak és végignézik hogy mi minimálbéren éhezünk, fázunk ,és mi ezt eltűrjük addig itt semmi nem lesz ,innen vagy megy az összes ,vagy nem lesz változás.És eszem ágában sincs szavazni és ha senki nem menne el akkor észhez térnének mert az a legnagyobb demonstráció mikor egy választást nem lehet megtartani szavazat hiányában minősítené az egész ország véleményét az összes pártról.
2012. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Én az LMP-re szavaztam, de most már biztosan a Fideszre fogok szavazni, ők kiállnak a magyarokért még az Európai Parlamentben is.
2012. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, de nem ezt vártam tőlük. Beismerem. Ez ugyanúgy elqrás, mint, amit Fletóék műveltek. Egyikre sincs mentség.
2012. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Nem is számítottam rá,hogy lesz egyáltalán válasz.

Én nem szavaztam,nekem egyik párt sem szimpatikus.Sajnos már mind volt kormányon és egyik sem tudott mutatni semmi fejlődést.

Sokat lehetne tanulni a nyugattól,főleg nekünk hétköznapi embereknek.A politikus,meg mindenhol egyforma.Sajnos.

2012. jan. 18. 22:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit, az oktatási törvény miatt, mert akkora baromságot mint az még nem láttam, és ott sajnos nem korrupcióról vagy ilyesmiről van szó, csak szakmai hozzá nem értésről, ami elég szomorú.

De annak örülök, hogy nem az LMPre szavaztam, mert azok semmi értelmeset nem csinálnak, de még csak nem is mondanak.


A Jobbik egy egész picit visszavenne a radikalizmusából, akkor egy álom párt lenne. Ők képviselik ugyanis a szabad magyar eszmét, a sovinizmust ami mindne országnak kell, csak nálunk elnyomták évszázadokig. Mint mondtam vissza kéne venniük, de egy kis egészséges nacionalizmus a Fidesznek se ártana már. Most mielőtt beszólna bárki, nézzen utána mit is jelent tágabb fogalomban a nacializmus, sovinizmus, és mi a helyzet pl. Franciaországban etéren.


Szóval bánom is meg nemis, igazából alternatíva nincs, de már láthatjátok, hogy tökmindegy mit csinál Orbán, akármilyen 2/3ad van, úgyis az EU nagykutyák szabják meg minden lépésünket, csak azért, hogy spekulálhassanak a Ft-ra meg a magyar tőkét lenyúlhassák. Őket meg úgyse mi választjuk meg.

2012. jan. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"...meg a magyar tőkét lenyúlhassák. "


A lengyel, cseh vagy román tőkét miért nem akarják lenyúlni ezek az elvetemült gonoszok? :)))

2012. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!