Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most kell kilépni az Unióból?

Most kell kilépni az Unióból?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jan. 11. 15:34
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
12%

"Ez nem a magyar alkotmányban volt benne, hanem az uniójéban, te okos."


Te meg ezzel mutatod meg az értelmi színvonalad. Mondom. Nézz utána, de ha lehet szakkönyvekben, ne csak youtubos videókban. Mert ilyen marhaságokat fogsz mondani mint most.

2012. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Miért léptünk be?
2012. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
19%

ma 16:37

Az ECHO Tv-n foglalkoztak a témával, példának okáért nem is olyan régen, pár hete láttam.

2012. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul figyeltél. Lehet nem is kellene próbálkoznod az olvasással.
2012. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
62%

úgy tűnik Orbán erre játszik.

de ezzel most többet vesztenénk, mint nyernénk.

én anno nem támogattam a csatlakozást, de jelen helyzetben öngyilkosság lenne.

2012. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy Orbán erre játszana. Ha ezt akarná, megtenné. Annyit akar, hogy ne szóljanak bele abba, ami nem tartozik rájuk. Mintahogy ő sem pofázik bele Eu-s országok belügyeibe. Nem olyan nagy elvárás ez.
2012. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

ma 22:47


Orbán csak a miniszterelnök. A kilépésről az ország dönt, népszavazással. Nem tehetné meg, erre senki sem hatalmazta fel.

2012. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Igaz!

Akkor úgy értem, hogy én nem hiszem, hogy erre akarná rávenni az embereket.

2012. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 lacisajt válasza:

Nem "tag" állam vagyunk, hanem gyarmat.

gyurcsány, eladott , leépített mindent , hogy kintről kelljen vásárolni, beszerezni minden alapanyagot. (Cukor,Malév stb) pl ami anno 30e. volt MALEV repjegy, most 60 fapaddal!!!!.

Nem hiszem hogy egy jól előkészített kilépés után ne lehetne talpra állni. Vizünk , ételünk meglenne, csak le kellene verni a madaras tecsó logót az építmény tetejéről és minden mehetne a régiben fele annyiért.

De ez nem csak erről szól. Gazdasági hanyatlásban , a népesség sem nő. Jobb mint a rák. Ja és irányítható. Előbbi nem. Visszatérve a kérdésre : IGEN !!!

2012. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!