Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most kell kilépni az Unióból?

Most kell kilépni az Unióból?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jan. 11. 15:34
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

"ma 16:12"


Ostobaság, ostobaság, ostobaság. Olyan mint a válasz írója. 1997-ben volt egy alkotmánymódosítás ami eltörölte azt, hogy a választópolgárok felének el kell menni szavazni. Gondolom sejtésed sincs, hogy miért.

2012. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
8%

Böszme93 mit takar? 19 évet?

Magyarország többsége úgy döntött, hogy Európához akar tartozni. A többi nem akar, vagy nem érdekli, magánügy. De egy demokratikus államban a többség dönt, a többi pedig beletörődik, vagy kivándorol, igény szerint.

Ha egy kicsit is körülnézel a neten, akkor láthatod-hallhatod, hogy RENGETEG ember anyázik, ordít, háborog a kormány tevékenységén.

A többség még mindig Európát akarja. Szóval ezt a tisztelt vezetőknek illene tudomásul venni.

2012. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
29%

ma 16:23

Mint mindig csak most is csak kiforgatjátok a szavaimat! :-) Nem azt mondtam hogy fejbe kell őket lőni ( ne magadból indulj ki), hanem hogy mivel nem feleltünk meg a szükséges alapfeltételeknek, ezért nem kellett volna belépnünk.

2012. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
31%
Mindjárt jön, hogy hazaárulók vagyunk, akik kiszolgáltatják az országot a nyugati tőkének! :D Ilyenkor ez szokott!: D
2012. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
33%

ma 16:26

Ez nem a magyar alkotmányban volt benne, hanem az uniójéban, te okos.

2012. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Figyu böszme én békén hagylak ha egy valamit elárulsz nekem. De most tökre komolyan. Miért gondolod, hogy ezek a szélsőjobboldali állítások itt-ott a neten azok valósak? miért hiszed el őket? Miért gondolod azt, hogy a zsidók tehetnek a világ gondjairól?
2012. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
66%

Az a véleményem, hogy be sem kellett volna lépni!

Tudom nem népszerű ez, de ma már annyi árú mozogna át rajtunk, hogy mi lennénk a 10 Millió jól élő rakodómunkás országa.

De mivel már szinte mindenünk át állt az EU-ra, így most már maradni kell!

2012. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
49%
Ezzel a gúnyolódással mutatjátok meg az értelmi szintetek. Én azért testvéremként szeretlek titeket, még ha ti gyűlöltök is engem.
2012. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Böszme93, mutasd már meg, hogy hol volt ez benne az Unió "alkotmányában" (gondolom a mostani EUMSZ-t hívod így)! Csak mert valahol olvastál valamit, az nem biztos, hogy igaz.
2012. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
70%
böszme az az fajta ember aki ha olvas valamit a számára megfelelő stílusu siteokon, akkor azt feltétel nélkül el is hiszi. Nem vettétek még észre? :D
2012. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!