Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a dohányosok...

Mi a véleményetek a dohányosok kirekesztéséről és gyűlöletéről?

Figyelt kérdés

Ezelőtt is pipáztak meg minden, mégse szúrta az emberek orrár. Csak most, hogy behozta az EU ezt a törvényt, azóta utálják a dohányosokat. Lassan már jobban, mint a szkinheadek a cigányokat.


Nem hiszem hogy a cigi a legfőbb probléma az országban! Nem ezzel kéne foglalkozni a kedves kormánynak. A stressz,az idegesség,a kilátástalanság, munkanélküliség sokkal nagyobb ellenség mint ez a r*hadt cigi! A tisztelt házban hány ember dohányzik? Legyen munkahely,megélhetés az embereknek! Ezzel kéne foglalkozni,nem a cigivel! Ha nem veszek cigit megszűnik még egy vagy több munkahely! Dohánygyár is bezár!


2012. jan. 9. 18:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

Itt a középsuliban az ide járók kábé hatvan százaléka dohányzik. Én is, több barátnő, ikertesóm, húgom, Tanárok is többen. Egész eddig volt dohányzó a diákoknak (nekik papíron csak 18 felett, de ha volt idősebb ismerősöd, aki dohányzott, a tanárok elnézték, ha mentél vele), tanároknak külön. Most van ugye ez az új törvény és meg lett szüntetve mind a kettő.

Annyit értek el vele, hogy mostantól a vécébe járunk cigizni. (Meg annyit, hogy a fiúkkal nem cigizhetünk együtt-igaz ez erősen lányos suli és a fiúk közül csak egy-ketten szívják, amúgy is.) De egy embertől nem hallottam, hogy le akarna szokni. Ellenben az ofőnk már háborgott a héten, hogy úgy érzi magát, mint egy diák, hogy lassan már húsz év tanítás után a vécében kell lassan cigiznie. Ezen persze röhögtünk, de nem is annyira vicces...

Nekünk se jó érzés, hogy ott fogunk füstölni olyan lányok előtt, akik nem is dohányoznak, csak pisilniük kell.

Felmerült közöttünk diákok között, ilyen javaslat, hogy minden folyosón két vizesblokk van, egyezzünk meg, melyiket mire... Na de ez is nagyon erőltetett.


Ennek lesz visszatartó ereje a politikusok szerint?

Nem hiszem, mert minden megy tovább, tegnap a vécéajtó előtt nekem, egyik barátnőmnek plusz húgomnak beszólt röhögve az egyik tanár "Mentek pisilni?" "Igen, tanár úr :D" "Jó, azért öngyújtót vigyetek!" és röhögött.


Volt külön dohányzónk, aki nem akarta szagolni, az nem ment oda. Ez volt a legjobb rendszer! Minek kellett ezt elszúrni...

2012. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
51%

Hú, ehhez a témához nem tudok nem hozzászólni...

Látom, itt javában nem dohányzók képviseltetik inkább az érveiket.

A törvény nem rossz önmagában, csak túl szigorú. Ha a magyar emberek egészsége ilyen fontos, akkor holnaptól ne lehessen sehol sem cigarettát vásárolni, és akkor én is leszokom, akármennyire is nem terveztem...

2012. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

A kormány ne az emberek egészsége miatt aggódjon, hanem hogy legyen 1 millió embernek munkahelye és ne halljon éhen.


Nevetséges, amike látok, hogy két felé szakadtunk, dohányos és nem dohányos. Ezt az EU hozta be, ezzel ugrasza egymásnak az embereket.

2012. jan. 21. 16:21
 34/34 anonim ***** válasza:
Tudjátok milyen jó egy füstmentes kocsma? Isteni!
2012. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!