Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a dohányosok...

Mi a véleményetek a dohányosok kirekesztéséről és gyűlöletéről?

Figyelt kérdés

Ezelőtt is pipáztak meg minden, mégse szúrta az emberek orrár. Csak most, hogy behozta az EU ezt a törvényt, azóta utálják a dohányosokat. Lassan már jobban, mint a szkinheadek a cigányokat.


Nem hiszem hogy a cigi a legfőbb probléma az országban! Nem ezzel kéne foglalkozni a kedves kormánynak. A stressz,az idegesség,a kilátástalanság, munkanélküliség sokkal nagyobb ellenség mint ez a r*hadt cigi! A tisztelt házban hány ember dohányzik? Legyen munkahely,megélhetés az embereknek! Ezzel kéne foglalkozni,nem a cigivel! Ha nem veszek cigit megszűnik még egy vagy több munkahely! Dohánygyár is bezár!


2012. jan. 9. 18:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted mitől lenne több joga egy dohányosnak engem mérgezni, mint nekem dohányfüstmentesen élni?
2012. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
18%

"Szerinted mitől lenne több joga egy dohányosnak engem mérgezni, mint nekem dohányfüstmentesen élni?"


Neked is jogod van füstmentesen élni és nekem is jogom van dohányozni( amíg gyártják) Nem minden dohányos bunkó! én sem dohányzom ott ahol tudom, hogy mások nem szívják és nem fújom az arcába inkább odébb állok ahol senkitsem zavarok csak ti egykalapalá vesztek minden dohányost.

2012. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
83%
Na, akkor mi a problémád ha te eddig sem dohányoztál zárt helyen? Most csak törvénybe iktatták amit te eddig is betartottál, nem?
2012. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Sz1u ***** válasza:
73%

19:19 Kérdező


"Nem minden dohányos olyan bunkó, hogy direkt az emberek arcába fújja a füstöt."


Valóban nem mindegyik bunkó (1000-ből 1 :) ). Direkt persze, hogy nem fújják az arcomba, de engem nem vigasztal, mikor pl. eszem reggel a lángoskámat és a sorban pedig fújják a füstöt és jön az arcomba. Jobb esetben megkérdezik, hogy zavar-e a füst, de csak költői kérdés szintjén.


"Én régebben dohányoztam a buszmegállóban, és felfelé fújtam a füstöt a levegőbe, hogy ne szálljon senkire."


És szóltál is a szellőnek, hogy szlalomozzon az emberek között?


"De ma már sakkfiguraként ugráltatják az embereket. Ide állj-oda állj."


Minden bizonnyal zavarja őket a füstöd (mégha esetleg jó minőségű is). Mi ezzel a gondod? Téged az zavar, hogy másokat zavar? Gondolom Téged is zavarna, ha valaki, vagy valakik odafinganának melléd jó recsegőset, kellemes záptojás fílinggel. :) :) :)

2012. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
36%
Engemet nem az háborít fel, hogy sem kocsmákban sem busz m nem lehet szívni, hanem az, hogy a munkahelyemen sem lehet még 1 szálat sem pedig 2-en vagyunk az egész vállalkozásba mint dolgozók most nincs cigiszünet ez megszünt akkor mikor van pihenő vagy azt is betiltotta orbi vagy ezzel többet fogok dolgozni? kit zavarnék a telepen a szabadlevegőn? ehhez, hogy ezt kitalálja elég pihent agyra volt szükség, hogy az egész munkahelyeket is összevonta.
2012. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
62%

"Jobb esetben megkérdezik, hogy zavar-e a füst, de csak költői kérdés szintjén."


Na látod itt kezdődik a bunkóság ha én sorban állok lángosért nem gyújtok addig rá mert vélem, hogy vannak akik nem szívják és nem akarom zavarni én mint dohányzó ezen az elven vagyok.

2012. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Sz1u ***** válasza:
72%

20:01 Te vagy az 1000-ből az 1! :) Tisztellek, becsüllek!


Határozott véleményem, hogy a dohányosok jelentős részben saját maguknak köszönhetik a szigorításokat, "kirekesztéseket", "gyűlöleteket", mert nem tudtak (a mások érdekével nem foglalkozva) kulturáltan dohányozni. A buszon a buszsofőr, a vonaton a kalauz, rendőr szolgálat közben(!), kórházak-, iskolák közös helységeiben...stb. sorolhatnám végtelenségig.

2012. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Sz1u ***** válasza:
67%

20:10 Kérdező!


"Szerintem meg a külföldről behozott mérgezett ételek jobban károsítják mindenki szervezetét."


Ha én megeszem a külföldről behozott mérgezett ételt, azzal Neked miként ártok? A ciginél nem gondolod, hogy egészen más a helyzet!

2012. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
96%

"Szerintem meg a külföldről behozott mérgezett ételek jobban károsítják mindenki szervezetét."


Külföldről behozott mérgezett ételek?? Te miről beszélsz?

Élelmiszerbiztonsági törvényekről hallottál már? Ha valamelyik élelmiszer nem felel meg ezeknek akkor nem csak hogy nem forgalmazhatják, de a forgalmazó ellen és a gyártó ellen is eljárást indítanak, és elárulom hogy sok élelmiszer egészségesebb külföldön a magasabb technológiának, és szigorúbb ellenőrzésnek köszönhetően mint otthon.

Angliában élek, és a legtöbb termékre rá van írva hogy nem tartalmaz hozzáadott színezéket, tartósítót, és ízfokozót.

Az meg hogy otthon a S.zar szlovák tejet árulják hogy jön a dohányzáshoz? Egyébként az sem mérgező, csak silány minőségű, de a cigitől kicsit többen halnak meg mint ettől.

2012. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
26%

"Határozott véleményem, hogy a dohányosok jelentős részben saját maguknak köszönhetik a szigorításokat,"


Szerintem ha betartották volna, hanem, hogy nem szívom mert másnak ártok az EU akkor is bevezette volna ezt a törvényt teljesen mindegy most az lesz a legnagyobb gond, hogy majd megy az emberekközti viszály ami nem lesz jó senkinek.

2012. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!