Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 18-30 évesek! Ti gondolkoztok...

18-30 évesek! Ti gondolkoztok azon, hogy elhagyjátok az országot és máshol kerestek munkát?

Figyelt kérdés
nemet és kort is írjatok
2012. jan. 9. 10:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem változik itthon az orvosok helyzete, akkor valószínű, hogy kimegyek. Németországba.
2012. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
44%

Mi kint élünk Angliában lassan 4 éve..

Érdekes,hogy itt azt olvasom,hogy mindenki ki akar menni.A párom meg haza akar menni.Nekem mindegy hogy hol élek.Otthon vagy Angliában.Mivel én sem vagyok orvos,sem mérnök így itt is csak a szakmámban dolgozom,és otthon is mindig volt munkám.(könyvkötő vagyok,nyomdában dolgozom)

Még maradunk pár évet,de utána biztos hazamegyünk..

2012. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
88%

26 vagyok, 3 éve végeztem a fősulin, azóta összesen ha 5-8 állásinterjún voltam, mert a többi szerintem a fáradtságot sem vette, hogy elolvassa az önéletrajzom. Pesten élek, azt hinné az ember, hogy itt azért van munka....van bizony, csak 100 emberre jut egy állás! Belefáradtam a küzdésbe, hogy fekete munkákból kell fenntartanom magam, amitől a gazdaságunk sosem állna talpra (globálisan értem persze, nem magamra kivetítve). Barátnőmmel eldöntöttük, inkább kint mosogatunk, minthogy itt b*sszuk a rezet. Szar dolog menekülni, de nem köt ide semmi. Nem érzem már magam árulónak, hiszen "ők" (kormány) árultak el engem! Eladták a hazánkat.


Aki bármiben tud segíteni (semmi anyagi dolog, csak lakáskeresés, munkakeresés, tanácsok) külfölddel kapcsolatban, kérem írjon: rlacee@freemail.hu -ra

Hogy USA, Kanada, Anglia, Skócia, Hollandia, Ausztria, nekem mindegy..el innen!

mennyire igazad van... én ugyan ezt érzem...nem érzem magam a saját hazámban otthon .... gazdaságilag értve...elárultak minket a saját kormányaink...a nemzeti kincsüket eltékozolták...

még mindig aktuális Köclsey Himnusza... 1823ban írta...és 2012ben mennyire reális...gazdasági rabszolgák vagyunk...

"s bújt az üldözött, felé kard nyúl barlangjában, szerte nézett s nem lelé honját a hazában..."

2012. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Eszem ágában sincs, soha még csak meg sem fordult a fejemben, hogy elhagyjam ezt az országot.

21/f

2012. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Most OKJ-n vagoyk, utána megcélzom az egyetemet.


Ha az sikerült, meglátom mi a helyzet itthon.


Ha el tudok helyezkedni, elhelyezkedek, ha nem akkor megyek külföldre. Valahova ahol angol az elsődleges nyelv :)

2014. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!