Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj hogy nem szeretem a...

Miért baj hogy nem szeretem a cigányokat és ki is mondom?

Figyelt kérdés
Körbe kellene nézni a világban!(Franciaország,Szlovákia,Kanada stb)
2009. máj. 23. 20:46
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

21:01

Nem vagyok fajgyűlölő,egyszerűen csak nehezen viselem azt a viselkedést,amit előadnak.A mostban elkövetett szörnyűségekért,pedig szerintem ne a múltat okoljuk.

2009. máj. 23. 21:31
 12/45 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kommentelők! Mégis miért kellene tudni az ő történetüket, vándorlásaikat stb., amikor ők sem hajlandóak megtanulni a miénket? Szerintem ebben a kérdésben ez mindegy, ugyanis minden nép ét ált sok rosszat és sok megaláztatást, mégsem kanászosodtak el! A magyaroknak is mennyi szenvedés kijutott a történelmük során! Itt egy a fontos: NEM KÉPESEK BEILLESZKEDNI, nem képesek együtt élni velünk, a SAJÁT SZABÁLYAIK SZERINT ÉLNEK, MÉGIS EGYENLŐ JOGOKAT AKARNAK!

Én ismerem a cigányokat, sokkal volt dolgom az eddigi életem során. A tapasztalatom: akikről azt hittem, hogy a barátaim, megloptak (nem egyről van szó, és ez már gyerekkoromban is így volt, tehát már az 5 éves szomszéd cigánygyerek is ellopta a kedvenc jegesmacimat), a nagymamámhoz állandóan betörnek, elviszik a termést, nagypapám szerszámait, a vasakat és a fákat! Tavaéy nyáron mamám vette észre, amint tesóm egyik cigány "barátja" éjszaka bement a kertbe és paprikát lopott! Hozzátenném, hogy az anyja minden héten átjön kérni valamit és mamám mindig ad nekik! Mamám szomszédja szintén cigány, mamámnak 2 hete el kellett mennie fél órára valahova, 10 éves unokaöcsém egyedül maradt otthon aDDIG. Bement a nő, hogy megfőzhesse a kávéját, miután megtudta, hogy mamám nincs otthon, a naív gyereket elküdte az utca végére, hogy "nézze meg, hátha jön már". Elvitte az összes kávét, erőspaprikát és a cukrot! A mi szomszédünkba 3 éve költözött egy cigány család, tudtunkkal nem volt köztünk semmi nézeteltérés, mégis állandóan narancshéjat raktak a küszöbünkre és taknyos papírzsebkendőt dobálnak a postaládánkba! Érdekes módon magyarokkal hasonló konfliktusom egy sem volt. De szegény cigányok nyilván azért csinálják ezt, mert 1000 évvel ezelőtt a vándorlásaik során át kellett kelni a tengeren....

De nem baj! Ők éljenek segélyből meg gyerekcsinálásból, lopjanak, fenyegessenek, gyilkoljanak időseket, gyerekeket, erőszakolják meg nyugodtan az ártatlanokat! Csak mi ne mondjuk el, ha bajunk van!

2009. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
88%
az előző kommentelő hosszú válasza tükrözi a cigány mentalitást. ez a helyzet siralmas, és AZONNAL TENNI KELL VALAMIT MERT ELSZAKAD A CÉRNA ÉS POLGÁRHÁBORÚ LESZ! nem vicc!!!!
2009. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
29%
bocs, de inkább a magyar mentalitást tükrözi.....
2009. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egyáltalán nem baj. Miért, ők szeretnek minket? Azért hívnak parasztoknak?

A kérdésedbe beleírhattad volna Olaszországot, na ott aztán még mindíg megy a balhé - most jöttem haza.

2009. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
93%
én is kimondom utálom őket.8 ba vagyok suliba 16 éves kb mindenap belém kötnek mert hazsnálni merem a saját telefonom .azt kifelejtettétek ,hogy a kés az náluk egy olyan dolog ami nélkül nem teszik ki a lábukat a patkány fészkükből.tőlem például mindig cigit akarnak és mondom nekik ,hogy vegyenek maguknak akkor azt a beszolást vágjám nekem hogy :"há ne magyaraoskodjál már"ők magyarozhatnak akkor én mért nem cigányozhatok?meg amugy is mi a sértő benne ?ők épitették maguknak "ezt a hirnevet" viseljék is el. hozá teszem nem akarom h mind eltünjön mert nekem 2 tisztességes roma ismerősőm van.arra is volt példa hogy a zsomszédos utcába lévő cigány gyerek ki akart rabolni én meg nem hagytam magam és 30 perc mulva lakásra jötek 4 en... szerencsémre itt volt apu:)) a kérdésre a válasz:Cigányozz nyugodtan :)
2009. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
93%

Nekem félcigány férjem van.Magyarnak vallja magát, és az is! Becsületesen dolgozik, fizeti az adót, neveljük a gyerekeinket, rendes MAGYAR családi életet élünk. Vele semmi gond. Mindenki szerti, tiszteli, a munkahelyén elismert szakember.


MI SEM SZERETJÜK azokat a cigányokat, akik verekednek, segélyből kocsmáznak, lopnak, csalnak, embert ölnek.

Senki nem szereti őket. Hogy miért nem? Mert nem tesznek azért, hogy elfogadtassák magukat.

Kit érdekel, hogy mi volt a II. vh-ban? Nehogy már még mindig emiatt kelljen őket elfogadni.

Az ilyenek tényleg megérdemlik, amit kapnak, és egyetértek azokkal, akik meg szeretnének szabadulni tőlük.

Sokszor a putrisoktól nem lehet kimozdulni sehova, mert kötekednek, szitkozódnak ok nélkül, és bármeddig képesek elmenni, mert tudják, hogy védve vannak, és hogy MEGTEHETIK.


TEGYENEK ellene, és nem lesz gyűlölködés.


És nem mondhatjátok rám, hogy fajgyűlölő vagyok.

De ha ebből komolyabb dolog lesz, kitalálhatjátok, hogy melyik oldalra állok, a férjemmel egyetemben.

2009. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
83%
de épp ez az ,hogy miért mi tegyünk az ilyenek ellen? én szivesen cselekednék de a törvény nem engedi ezt a módszert. tegyenek ők maguk ez ellen vagy azok a rohadt politikusaink.
2009. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy lesz ebből komolyabb dolog kedves utolsó előtti. A magyarok egyre megosztottabbak, lassan ember embernek farkasa, a cigányokban legalább van összetartás. Erről kéne példát venni, nem az "mert-ilyen-a-magyar-mentalitás" ozásból!
2009. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
88%
Mert egy cigányországban élünk. Ők a befolyásolható választók, akiket mindig le lehet fizetni egy kétezressel. Ilyen az ország... Tartani kell őket a kormánynak
2009. máj. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!