Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj hogy nem szeretem a...

Miért baj hogy nem szeretem a cigányokat és ki is mondom?

Figyelt kérdés
Körbe kellene nézni a világban!(Franciaország,Szlovákia,Kanada stb)
2009. máj. 23. 20:46
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
61%

Mert egy undorító fasiszta neonáci rasszista kirekesztő csőcselék vagy! - A vakok szerint.

Az igazság: a rendszer ellen dolgozol, mivel észrevetted a bajt és hangot is adsz neki, keresztbe teszel a tervnek. (A terv ugyanis az, hogy a magyarokat kicsinálják a cigányok, aztán pedig jönnek az új honfoglalók. Ne tessenek nevetni és ne mondják, hogy ostoba összeesküvés elmélet! Nyissák ki a szemeiket, olvassanak sokat (ne csak blabla weboldalakat és újságokat) Nézzék meg, kiknek mik vannak a kezein, kik járnak jól a válságból és kik nem! Mi, magyarok nem, ez egyértelmű!

2009. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
30%
Mindenkinek vannak buta gondolatai,de a bölcs elhallgatja azokat.
2009. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Nem akarok én is hallgatni!Miért kellene?
2009. máj. 23. 20:59
 4/45 anonim ***** válasza:
41%

Ne butáskodjatok már.....!

Nekem nem baj, mert én nem vagyok cigány. De visszakérdeznék, ha nem bánod: mi az, amit tudsz a cigányokról? A történelmükről, a vándorlásaikról, arról, hogy mi történt velük a II. vh-ban, utána, és a rendszerváltás után?

Szerintem több ismereted lenne róluk, nem lenne ennyire szélsőséges véleményed, mert ez egy baromi hosszú folyamat, aminek lehet, hogy te csak a végét látod.

Ez a társadalom sajnos nem képes kezelni bizonyos helyzeteket, és a romakérdés is ezek közé tartozik.

2009. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
69%

Értelmetlen lett, bocs ))

Tehát: Szerintem, HA több ismereted lenne.... stb.

2009. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
83%

Mert a kormány és a szadesz azt sugallja, hogy az jobbikosgárditahungaristarasszistahitlerista csőcselék és hatalmas bűnt követ el.

Na de ébred már az oroszlán..!

2009. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
80%
Ki az a Magyar ember, aki állítani merészeli azt hogy az állásfoglalásod és kijelentéseid baj lenne???
2009. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
35%
Nem ettől lesz valaki Magyar.
2009. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
84%
hanem attol inkább hogy hagyja hogy egy itt - és sehol máshol sem- őshonos vándornép rettegésben tartsa az utcán , vidéken az otthonában az idős embereket?
2009. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
63%

Az,hogy kit szeretek és kit nem,nem a származásától teszem függővé,hanem viselkedésétől.A nem cigányok között is vannak garázdák,tolvajok,gyilkosok.

Nem szeretem pl.Gyurcsányt,aki nem cigány,de nem szeretem OV.-t sem,aki pedig az.Egyiket sem tartom tisztességes politikusnak.

2009. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!